субота, 13 червня 2009 11:46

"Піттсбург" став володарем Кубка Стенлі

Вчора, 12 червня, в НХЛ завершилася фінальна серія за Кубок Стенлі. У сьомому матчі "Піттсбург" здобув першу в серії виїзну перемогу над "Детройтом" - 2:1 і став володарем найціннішого трофея в історії світового хокею.

Останній матч, що проходив увечері 12 червня на домашній арені "Детройта", закінчився з рахунком 2:1 на користь гостей. Перший гол на 22-ій хвилині зустрічі після помилки захисника Бреда Стюарта закинув канадський форвард "Піттсбурга" Максим Тальбо; на 31-ій хвилині він же відзначився ще раз.

"Детройт" відповів голом Джонатана Ерікссона, який закинув від синьої лінії на 54-ій хвилині гри. В самому кінці третього періоду захисник червоно-білих Ніклас Кронвалл потрапив у поперечину. Незабаром після цього

"Детройт" зняв воротаря, проте це не принесло результату. Наш Руслан Федотенко в цій грі відзначитися не зумів, хоча був дуже активний.

"Піттсбург" став триразовим володарем Кубка Стенлі (раніше "пінгвіни" перемагали в 1991 і 1992 роках). Відзначимо, що Федотенко виграв трофей другий раз в своїй кар"єрі.

Кубок Стенлі, фінал, сьомий матч

"Детройт" - "Піттсбург" - 1:2 (0:0, 0:2, 1:0)

0:1 Тальбо (Малкін) - 21:13

0:2 Тальбо (Куніц, Скудері) - 30:07

1:2 Ерікссон (Лідстрем, Гудлер) - 53:53

Воротарі: Осгуд 16/18 - Флері 23/24

Рахунок в серії: 3 - 4

За матеріалами Лента, Турнир

Зараз ви читаєте новину «"Піттсбург" став володарем Кубка Стенлі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua