пʼятниця, 05 червня 2009 08:51

Кубок Стенлі. "Піттсбург" Федотенка зрівняв рахунок у фінальній серії

Клуб НХЛ "Піттсбург Пінгвінс" зрівняв рахунок у фінальній серії Кубка Стенлі з "Детройт Ред Вінгс". В ніч з 4 на 5 червня "Піттсбург" здобув домашню перемогу з рахунком 4:2, а рахунок в серії до чотирьох перемог став нічийним (2:2).

У четвертому матчі серії Малкін закинув шайбу і віддав результативну передачу. На третій хвилині зустрічі він відкрив рахунок, а в другому періоді за рахунку 2:2 асистував Сідні Кросбі, який забив переможний гол.

Малкін є найкращим бомбардиром плей-офф, набравши 35 очок. На другому місці йде капітан "Піттсбурга" Кросбі (31 очко). Третє місце ділять нападаючі "Детройта" Юхан Францен і Хенрік Зеттерберг (по 22 очки).

П"ята гра фінальної серії Кубка Стенлі відбудеться 6 червня в Детройті, а шоста - 9 червня в Піттсбурзі.

Четвертий матч

"Піттсбург" - "Детройт" - 4:2 (1:1, 3:1, 0:0)

1:0 - 02.39 Малкін (Летанг, Стаал), ГБ

1:1 - 18.19 Хелм

1:2 - 20.46 Стюарт (Зеттерберг, Рафалскі)

2:2 - 28.35 Стаал (Телбот, Ітон), ГМ

3:2 - 30.34 Кросбі (Малкін)

4:2 - 34.12 Кеннеді (Кросбі, Куніц)

Воротарі: Флері 37/39 - Осгуд 27/31.

Українець Руслан Федотенко у складі "Піттсбурга" відіграв 15.31 хв.

Чемпіон, Лента
Зараз ви читаєте новину «Кубок Стенлі. "Піттсбург" Федотенка зрівняв рахунок у фінальній серії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua