середа, 03 червня 2009 08:58

Федотенко допоміг "Піттсбургу" перемогти "Детройт"

"Піттсбург" переграв "Детройт" в третьому матчі фіналу розіграшу Кубка Стенлі і скоротив відставання в серії - 1:2.

Перемогу "пінгвінам", які святкували успіх з рахунком 4:2 (2:0, 0:0, 2:0), принесли гол Сергія Гончара з подачі Євгена Малкіна і Сідні Кросбі в середині третього періоду, а також шайба Мака Талбота, закинута на останній хвилині зустрічі після пасу Руслана Федотенка.

Відзначимо, що пас Малкіна Гончару став третім для Євгена в ході цього поєдинку і 20-м в серії плей-офф. Всього ж на рахунку російського форварда тепер 33 очки (13+20).

Четверта гра серії відбудеться 4 червня в Піттсбурзі.

Кубок Стенлі

Фінал

Третій матч

Піттсбург - Детройт - 4:2 (2:2, 0:0, 2:0)

1:0 - 04.48 Талбот (Малкін, Летанг)

1:1 - 06.19 Зеттерберг (Лейно, Франзен)

1:2 - 11.33 Франзен (Зеттерберг, Крунвалль)

2:2 - 15.57 Летанг (Малкін, Гончар)

3:2 - 50.29 Гончар (Малкін, Кросбі)

4:2 - 59.03 Талбот (Федотенко)

Воротарі: Флері 27/29 - Осгуд 17/20.

Рахунок в серії: 1-2.

За матеріалами Sports.ru, livesport.ru

Зараз ви читаєте новину «Федотенко допоміг "Піттсбургу" перемогти "Детройт"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua