субота, 27 лютого 2010 12:32

Підсумки 14-го дня Олімпіади у Ванкувері

26 лютого на Олімпіаді у Ванкувері було розіграно 7 комплектів нагород. Українським спортсменам знову не вдалося завоювати медалей.

У чоловічій естафеті українські біатлоністи фінішували на восьмій позиції. Золоті медалі завоювала команда Норвегії, що лідирувала протягом всієї гонки. Австрійці та росіяни стали відповідно срібними та бронзовими призерами.

Особливо успішними в цей день були канадські спортсмени. Золоті медалі були завойовані в чоловічій естафеті в шорт-треку. Окремо відзначимо Чарльза Хемеліна, який зайняв перше місце в забігу на 500 м в шорт-треку. Ще один канадець Франсуа Луї Тремблі став бронзовим призером.

Крім ковзанярського спорту канадці завоювали "срібло" у змаганнях із керлінгу, поступившись у фіналі команді Швеції.

Біатлон. Чоловіки. Естафета 4x7, 5 км