Ексклюзиви
Вівторок, 20 березня 2007 19:34

Петрова і Тихонов кататимуться для уболівальників

 

На чемпіонаті світу після короткої програми російські фігуристи Марія Петрова, 29 років, та Олексій Тихонов, 35 років, посідають незвично низьке для себе 11-те місце. На лід вони виходили останніми.

Самі спортсмени після виступу зізналися, що ніколи не робили стільки дитячих помилок, повідомляє Газета.ru.

- На дрібницях втратили балів 5-6, - сказала Маша.

- Дуже прикро. Ніколи не займали на чемпіонатах світу таке низьке місце після короткої. І при цьому боролися, старалися показати усе, на що здатні. Ми завжди все робимо з душею, - розповідає Олексій. - Ми любимо виступати саме останніми. І у нашій кар"єрі було немало турнірів, коли у такій ситуації ми добре каталися. Але зараз самі себе виключили з числа претендентів на нагороди. Спробуємо показати красиве катання. Це ж не лише спорт, а ще й мистецтво. Рівень наших програм вище, ніж минулого року. Рівень підготовки трохи гірший.

Після цього чемпіонату Петрова з Тихоновим планують завершити виступи у любительському спорті.

- Мажорна нота була минулого року в Калгарі. Цього сезону ми залишилися кататися для себе. Відчути ті ж переживання, що і в молодості. Прощалися ми зі спортом практично на минулому чемпіонаті світу, - каже Марія.

Зараз ви читаєте новину «Петрова і Тихонов кататимуться для уболівальників». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода