понеділок, 25 березня 2019 08:31

Перемога на останніх хвилинах Німеччини, поразка Хорватії. Результати матчів кваліфікації до Кубка Європи неділі

Перемога на останніх хвилинах Німеччини, поразка Хорватії.  Результати матчів кваліфікації до Кубка Європи неділі
Ніко Шульц приніс Німеччині перемогу на останніх хвилинах гри. Фото:Eurosport

У матчі другого туру відбору на Євро-2020 збірна Нідерландів поступилася на своєму полі Німеччини.

Гості першими відкрили рахунок після точного удару Лероя Сане. Ще через кілька хвилин Серж Гнабрі зумів забити другий м'яч Німеччини в цьому поєдинку.

На початку другого тайму Маттейс де Лігт відіграв один м'яч, а на 63-й хвилині Мемфіс Депай зрівняв рахунок класним ударом в нижній кут.

Перемогу збірної Німеччини приніс Ніко Шульц, який відзначився за кілька хвилин до фінального свистка.

Нідерланди - Німеччина 2: 3

Голи: де Лігт 48, Депай 63 - Сане 15, Гнабрі 34, Шульц 90

Пропустивши першими, господарі поля забили по одному голу в кожному таймі і змогли довести свою справу до перемоги.

Відзначимо, що в складі збірної Угорщини повний матч відіграв захисник київського "Динамо" Тамаш Кадар, а в складі гостей всю зустріч на полі провів екс-захисник киян Домагой Віда.

Казахстан - Росія 0: 4
Голи: Черишев 19, 45 + 2, Дзюба 52, Бейсебеков 62 (аг)

Поєдинок Люксембург - Україна відбудеться 25 березня на стадіоні Жозі Бартель. Початок о 21:45 за київським часом.

Зараз ви читаєте новину «Перемога на останніх хвилинах Німеччини, поразка Хорватії. Результати матчів кваліфікації до Кубка Європи неділі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua