неділя, 24 березня 2019 09:00

Перемоги Італії та Іспанії. Результати кваліфікації до Кубка Європи суботи

Серхіо Рамос приніс збірній Іспанії перемогу. Фото:Sportbox

Збірна Іспанії в першому матчі відбіркового етапу до Євро-2020 перемогла команду Норвегії (2: 1).

Іспанці відкрили рахунок на 16-й хвилині матчу. Родріго Морено замкнув пас Жорді Альби.

В середині другого тайму Норвегія відігралася. Джошуа Кінг реалізував пенальті, призначений за фол Иньиго Мартінеса. Але вже через кілька хвилин іспанці також отримали право на одинадцятиметровий удар. Капітан команди Серхіо Рамос був точний.

Іспанія – Норвегія 2:1

Голи: Родріго 16, Серхіо Рамос 71 (пен.) – Кінг 65 (пен.)

В рамках першого туру відбору на Євро-2020 в групі J збірна Італії стартувала з домашньої перемоги над збірною Фінляндії.

Команда Роберто Манчіні перебувала в статусі виграє боку майже весь матч, адже перший гол італійці забили вже на 7-й хвилині завдяки точному удару Ніколо барелів.

Другий гол у ворота Фінляндії Італія забила на 76-й хвилині: з передачі Іммобіле відзначився 19-річний форвард Мойзе Кін.

Боснія - Вірменія 2:1

Голи: Круніч 33, Мілошевіч 80 - Мхітарян 90 + 3 (пен)

Група F

Збірна України наступну свою гру у відборі до Кубка Європи проведе в понеділок проти Люксембургу.

Зараз ви читаєте новину «Перемоги Італії та Іспанії. Результати кваліфікації до Кубка Європи суботи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua