пʼятниця, 26 березня 2010 09:59

Олена Бондаренко програла аргентинці у стартовому матчі в Маямі

Олена Бондаренко невдало стартувала на престижному турнірі в Маямі. У першому ж матчі одиночного розряду українська тенісистка поступилася Гізелі Дулко 5:7, 2:6.

Матч другого кола (у першому Олена не грала) для українки з самого початку складався важко. Аргентинка Дулко, яка займає 37-е місце в рейтингу WTA, заволоділа перевагою і могла виграти сет на своїй подачі ще за рахунку 5:4.

Але в цей момент Бондаренко зробила брейк і, здавалося, їй вдасться переламати хід зустрічі на свою користь. На жаль, не вдалося. Дулко позиції не здала і дотиснула українку - 7:5, а потім ще й взяла два перших гейми вже у другому сеті.

Вирівняти становище у грі в подальшому у Бондаренко так і не вийшло, і Дулко швидко довела другий сет до впевненої перемоги з рахунком 6:2.

Тепер лідеру українського тенісу залишається зосередитися на виступах в парному турнірі, де Олена буде грати разом з Галиною Воскобоєвою. У свою чергу Дулко у третьому раунді одиночного розряду битиметься з Маріон Бартолі.

Бондаренко - Дулко - 5:7, 2:6

Тим часом, Сергій Бубка вийшов у чвертьфінал челленджера з призовим фондом € 42,500, що проходить в Джерсі (Англія).

У матчі другого раунду українець зламав опір четвертої ракетки турніру білоруса Володимира Ігнатіка: 6-4 3-6 7-6 (3).

За матеріалами Турнір, Sapronov-Tennis

Зараз ви читаєте новину «Олена Бондаренко програла аргентинці у стартовому матчі в Маямі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua