четвер, 17 серпня 2017 22:21

"Олександрія" в Лізі Європи не програла БАТЕ на його полі

"Олександрія" в Борисові забезпечила собі хороші шанси на вихід у груповий турнір ЛЄ, Фото: fco.com.ua

"Олександрія" створила ще одну сенсацію в Лізі Європи. В 4-му раунді кваліфікації команда Володимира Шарана, яка мала статус аутсайдера, зуміла не програти на виїзді білоруському БАТЕ - 1:1.

Українці провалили початок поєдинку. Білоруси скористалися нервозністю гравців гостей і сумбур в діях олександрійців вилився в пропущений м'яч. Іванич після пасу Стасевича з лінії штрафного чітким ударом вразив дальній кут воріт Паньківа.

Швидкий гол надихнув господарів, і вони продовжили нагнітати на половині поля нашої команди. "Олександрія" не "попливла", а навпаки, зібралася і відігралася. Цуріков чудово навісив з лівого флангу, а Банада, залишившись в гордій самоті перед воротами, у дотик забив м'яч у сітку.

Забитий м'яч привів гостей до тями, і вони стали діяти набагато впевненіше. Більш того, через 6 хвилин Цуріков міг виводити свою команду вперед, але не зумів переграти воротаря.

Після перерви футболісти БАТЕ спробували повернути собі ініціативу. Білоруси почали тиснути, але без особливої небезпеки біля володінь Паньківа. У підсумку "Олександрія" без проблем впоралася з атаками господарів, утримавши досить зручний для себе рахунок.

Матч-відповідь між цими командами відбудеться через тиждень - 24 серпня.

Зараз ви читаєте новину «"Олександрія" в Лізі Європи не програла БАТЕ на його полі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua