четвер, 03 серпня 2017 23:59

Ліга Європи. "Олександрія" вийшла до раунду плей-оф, "Олімпік" завершив сезон

Два українські клуби - "Олімпік" і "Олександрія" - зіграли сьогодні матчі 3-го кваліфайраунда Ліги Європи.

"Олександрія" вдома здобула перемогу над румунською "Астрою", 1:0. Після нічиєї (0:0) на виїзді українська команда в статусі фаворита приймала румунів на своєму полі і змогла перемогти. Все вирішив епізод в кінці першого тайму, коли Старенький заробив пенальті, а Запорожан його реалізував.

У другому таймі обидві команди створили по кілька небезпечних моментів, але реалізувати їх не змогли. Тепер "Олександрія" зіграє в раунді плей-оф кваліфікації і побореться за вихід до групового етапу.

"Олімпіку" після 1:1 в Києві необхідно було забивати грецькому ПАОКу у Салоніках. Але команда Романа Санжара не змогла реалізувати свої моменти. Долю матчу вирішили точними ударами Мак на 24-й хвилині і Цимірот у доданий до першого тайму арбітром час. В підсумку клуб вилетів з Ліги Європи.

"Олександрія" - "Астра" - 1:0 (перший матч - 0:0)

Гол: Запорожан, 43 (з пенальті)

"Олександрія": Паньків, Чеботаєв, Бондаренко, Гітченко, Бацула, Запорожан, Банада, Старенький (Пономар, 57), Грицук (Каленчук, 78), Цуріков, Сітало (Куліш, 68)

ПАОК - "Олімпік" - 2:0 (перший матч - 1:1)

Голи: Мак, 24, Цимірот, 45 + 1

"Олімпік": Махарадзе, Лук'янчук (Мигунов, 46), Шабанов, Кравченко, Немчанінов, Моха, Цимбалюк, Богданов, Шестаков, Хомутов (Сондей, 60), Білєнький (Міхальов, 71).

Раніше "Динамо" в матчі-відповіді 3-го кваліфайраунда Ліги чемпіонів програло швейцарському "Янг Бойз" і вилетіло до раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи. Жеребкування раунду плей-оф відбудеться 4 серпня.

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Олександрія" вийшла до раунду плей-оф, "Олімпік" завершив сезон». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua