четвер, 20 травня 2010 12:12

Одноклубник Алієва хоче перейти у "Спартак"

Одноклубник Алієва хоче перейти у "Спартак"

Півзахисник московського "Локомотива" і збірної Росії з футболу Дмитро Торбінський, який втратив місце в основному складі свого клубу, має намір змінити команду влітку 2010 року. Про це пише газета "Спорт-Экспресс".

За інформацією видання, футболіст хоче повернутися в московський "Спартак", за який він виступав до 2007 року.

У чемпіонаті Росії 2010 Торбінський провів за "Локомотив" тільки чотири матчі і не забив жодного гола. У квітні головний тренер команди Юрій Сьомін відправив Торбінського в дубль.

Торбінський є вихованцем футбольної школи "Спартака". В основному складі клубу він дебютував у 2002 році. Кращим у "Спартаку" для Торбінського став сезон-2007, проте після його закінчення футболіст не став продовжувати контракт і перейшов в "Локомотив" на правах вільного агента.

За даними сайту transfermarkt.de, трансферна вартість півзахисника становить сім мільйонів євро.

За матеріалами Лента

Зараз ви читаєте новину «Одноклубник Алієва хоче перейти у "Спартак"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути