Колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі Майк Тайсон вважає, що у свої кращі роки він легко розібрався б з обома братами Кличками.
"Коли я був у своїй кращій формі, жоден з братів Кличків не мав би проти мене жодного шансу. Я нокаутував би їх вже у першому раунді", - сказав Залізний Майк.
Також легендарний американець заявив, що поки не планує відновлювати кар'єру, незважаючи на інформацію про можливість організації в Москві його третього бою з Евандером Холіфілдом.
"Ніхто не пропонував мені таких грошей за бій, заради яких варто було б повернутися, - зазначив Тайсон. - Іноді знаходяться інвестори, які називають значні суми, але які все-таки занадто малі для повернення. Зараз я просто бігаю і радий цьому. Думаю, буде дуже складно переконати мене знову вийти на бій".
























Коментарі
17