субота, 22 лютого 2020 10:10

Ноєр жахливо помилився в матчі проти "Падерборна"

На совісті воротаря – два пропущені м'ячі

Мюнхенська "Баварія" здобула важку перемогу над аутсайдером Бундесліги "Падерборном" в домашньому матчі 23-го туру чемпіонату Німеччини - 3:2.

Господарі поля відкрили рахунок на 25-й хвилині після сольного проходу Сержа Гнабрі, але перед самою перервою гості відновили рівновагу завдяки жахливому ляпу воротаря Мануеля Ноєра, який вискочив на перехоплення м'яча, але не влучив і дозволив гравцеві "Падерборна" забити гол. Повідомляє "Сегодня".

На виручку своєму голкіперу прийшов головний бомбардир команди Роберт Левандовський. Поляк оформив дубль в матчі, при цьому, переможний гол був забитий за кілька хвилин до фінального свистка.

Відзначимо, що і під час другого гола "Падерборна" не обійшлося без помилки Нойєра, який відбив м'яч прямо на ногу супернику.

Роберт Левандовський забив свій 25-й гол у Бундеслізі. У ТОП-5 лігах більше тільки у нападника "Лаціо" Чіро Іммобіле (26)

Зараз ви читаєте новину «Ноєр жахливо помилився в матчі проти "Падерборна"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua