понеділок, 27 червня 2011 16:21

Німецькі футболістки обіграли Канаду на очах у Ангели Меркель
15

Жіноча збірна Німеччини успішно стартувала на домашньому чемпіонаті світу, повідомляє "Сегодня". У неділю на Олімпійському стадіоні Берліна господарки виграли матч проти збірної Канади з рахунком 2:1.

М'ячі у ворота канадські забили Керстін Гарефрекес на 10-й хвилині і Селія Окойіно да Мбабі на 42-й хвилині. На 82 - хвилині матчу гол забила канадська зірка Крістін Сінклер.

Тренер німецької збірної Сільвія Найд, незважаючи на перемогу, не зовсім задоволена грою своїх підопічних.

"Під час першого тайму було створено дуже мало комбінацій", - зазначила вона після закінчення гри. А під час другої половини матчу футболістки "забули забити гол". А нападаюча Олександра Попп зізналася, що вона і її подруги по команді недооцінили канадок. Однак, за її словами, вона щаслива за результат матчу. "Це було неймовірно", - заявила вона.

За збірну країни на стадіоні в Берліні вболівала і канцлер ФРН Ангела Меркель.

"Тут просто чудово", - заявила вона про атмосферу на заповнених вщерть трибунах. На матчі Німеччина - Канада були присутні 73 680 уболівальників.

Німецька команда - один з головних фаворитів чемпіонату, саме німкені вигравали дві останні світові першості.

Раніше в першому матчі жіночого чемпіонату світу-2011 Франція виграла у Нігерії (1:0).

Зараз ви читаєте новину «Німецькі футболістки обіграли Канаду на очах у Ангели Меркель». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua