субота, 23 червня 2018 20:12

Німеччина - Швеція 2:1. Німці на останніх хвилинах вирвали перемогу

На відміну від першого матчу цього разу Ройс потрапив у стартовий склад. Фото: FootballHD

У матчі другого туру Кубка світу-2018 в групі F збірна Німеччини позмагається зі Швецією.

На матчі працюватиме польська бригада арбітрів на чолі з Шимоном Марчиняком. Його асистенти - Павел Сокольніцкі та Томаш Лісткевич.

Резервний суддя - Рюдзі Сато з Японії.

Відеопопвтори VAR: Клеман Тюрпен (Франція), перший асистент: Павло Гіль (Польща), другий асистент: Сіріль Грінгор (Франція), третій помічник: Паоло Валері (Італія).

Gazeta.ua проведе онлайн трансляцію матчу.

Стартові склади

Німеччина: Нойєр, Боатенг, Рюдігер, Кімміх, Гектор, Руді, Кроос, Дракслер, Ройс, Мюллер, Вернер

Запасні: тер Штеген, Платтенхардт, Гінтер, Хуммельс, Хедіра, Озіл, Трапп, Горетцка, Зюле, Брандт, Гюндоган, Гомес

Швеція: Ольсен, Лінделеф, Аугустінссон, Люстіг, Гранквіст, Классон, Ларссон, Екдаль, Форсберг, Тойвонен, Берг

Запасні: Свенссон, Хеландер, Хільємарк, Крафт, Янссон, Роден, Дурмаз, Телін, Нордфельдт, Ольссон, Гвідетті, Йонссон

Перший тайм

3' Момент у німців: Вернер після кількох рикошетів пробрався до воротарського майданчика, відпасував у центр, звідки Мюллер пробив у притул - голкіпер впорався з ударом.

3' Гектор наважився на удар за меж штрафного - потрапив у спину захисника.

8' Дракслер загострив ситуацію, пройшовши у штрафний - чи то удар, чи то простріл гравця не знайшов цілі.

9' Німеччина знову підібралася близько до воріт - удар Вернера після пасу Ройса пройшов повз ворота.

12' Момент у шведів: Боатенг помилився в центрі поля, партнери вивели Берга віч-на-віч з воротарем - нападник не зумів переграти Нойєра.

18' Берг пробив у дотик метрів з 15 - Боатенг заблокував удар.

20' Кімміх гостро навісив у штрафний з правом флангу - Дракслер програв боротьбу на "другому поверсі" стражу воріт.

25' Перша кров з'явилася на полі: Тойвонен, перестрибуючи Руді, зачепив ногою обличчя суперника. Лікарі п'ять хвилин надавали допомогу німцю і він не зміг продовжити гру.

30' Заміна у збірній Німеччини: замість Руді вийшов Гюндоган.

32' ГГОООООЛЛЛ - 0:1! Тойвонен вивів свою команду вперед. На своїй половині помилився Кросс, який втратив м'яч на рівному місці.

39' Гюндоган пробив метрів з 25 - м'яч потрапив у ногу захисника і трохи дезорієнтував голкіпера, який з великими труднощами парирував удар. Першим на добиванні був Мюллер, який у боротьбі з захисником не зміг досягти бажаного. Томас апелював до арбітра, що проти нього фолили, але це не мало наслідків.

44' Форсберг чудовим пасом метрів на 30 вивів на ударну позицію Классона - той почав щось придумувати, обігрувати опонента і втратив момент.

45' Боатенг вирішив завдати дальнього "пострілу" - повз ворота.

45+2' Момент у шведів: Нойєр врятував свою команду після удару головою Берга з району 11-метрової позначки.

Перерва

Другий тайм

48 ГГОООЛЛЛЛ - 1:1! Вернер прорвався у штрафний лівим флангом і відпасував у центр, де Ройс переправив м'яч у сітку.

49' Кросс метрів з 17 завдав небезпечного удару - м'яч пішов на кутовий.

51' Німці заробили перспективний стандарт, який виконав Кросс - Мюллер головою пробив поруч зі стійкою.

57' Момент у німців: Вернер пройшов лівим флангом і віддав пас у штрафний, де Гектор з близької відстані пробив у дальній кут - голкіпер у стрибку зумів зафіксувати м'яч.

61' Ройс мав чудову нагоду відзначитися, але повів себе як піжон, намагаючись п'ятою пробити по воротах метрів з 10 і не влучив по м'ячу, хоча спокійно міг зіграти простіше і ефективніше.

63' Вернер відпасував на Кросса, який набігав з центра поля, той обіграв опонента і з меж штрафного пробив у дальній кут - м'яч потрапив у захисника.

65' Кроос намагався закинути м'яч за комірець воротарю - вище воріт.

72' Вернер промчав до воріт і небезпечно відпасував у центр - лише в останню мить захисник зумів нейтралізувати загрозу.

76' Після подачі кутового м'яч відскочив до Форсберга, який потужно пробив у дотик з-за меж штрафного - Нойєр забрав м'яч до рук.

81' Після пасу з правого флангу Вернер пробив "на техніку" метрів з 12 - не вистачило влучності.

82' Вилучення: другу жовту картку за грубу гру отримав Боатенг.

87' Момент у німців: Гомес пробив головою з меж штрафного - голкіпер зробив неймовірний сейв і первів м'яч на кутовий.

90+2' Стійка! Брандт, який вийшов на заміну, потужно пробив з-за меж штрафного - каркас воріт врятував шведів.

90+5' ГГГООООЛЛЛЛ - 2:1! Кроос вирвав перемогу для німців. На лівому фланзі Тоні розіграв штрафний з партнером і невідпорно пробив у дальній кут.

Кінець матчу

У сьогоднішньому матчі групи F Мексика здолала Південну Корею - 2:1.

Зараз ви читаєте новину «Німеччина - Швеція 2:1. Німці на останніх хвилинах вирвали перемогу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua