субота, 23 червня 2018 17:19

Як Бельгія і Туніс забили найбільше м'ячів на Кубку світу - відео

Лукаку став автором дубля. Фото: RealSport

Матч другого туру Кубка світу-2018 в групі G між збірним Бельгії та Тунісу вийшов найрезультативнішим на турнірі.

Розпочав гольову феєрію уже в дебюті Азар, який реалізував пенальті. Арбітру пропонували переглянути відеоповтор і переконатися щодо призначення 11-метрового, але він не став цього робити і залишився при своїй думці.

Подвоїв перевагу бельгійців після пасу Мертенса Лукаку. Тунісці миттєво відповіли голом після подачі зі штрафного, коли Бронн виграв боротьбу на "другому поверсі" і скоротив відставання в рахунку.

Уже в компенсований до першого тайму час дубль оформив Лукаку, якому асистував Меньє.

Після перерви мали місце ще три взяття воріт: Азар також оформив дубль після передачі де Брюйне.

Наприкінці суперники обмінялися голами: Батшуайі замкнув пас Тілеманса (обидва вийшли на заміну), а капітан тунісців Хазрі отримав пас з правого флангу і з близької відстані без перешкод забив у ворота Куртуа.

Перемога дозволила Бельгії оформити вихід із групи, а Туніс втратив шанси на плей-оф.

Бельгія - Туніс 5:2

Голи: Азар, 6, пен., 51, Лукаку, 16, 45+3, Батшуайі, 90 - Бронн, 18, Хазрі, 90+3

Бельгія: Куртуа, Боята, Вертонген, Меньє, Алдервейрелд, де Брюйне, Феррейра Карраско, Вітцель, Азар (Батшуайі, 68), Мертенс (Тілеманс, 86), Лукаку (Феллайні, 59)

Туніс: Бен-Мустафа, Бен-Юссеф (Беналуан, 41), Маалула, Бронн (Наггез, 24), Мерья, Кауі, Скіра, Хазрі, Сассі (Сліті, 59), Бадрі, Бен-Юссеф

Попередження: Сассі, 14

Кубок світу-2018 стартував 14 червня і триватиме до 15 липня.

Зараз ви читаєте новину «Як Бельгія і Туніс забили найбільше м'ячів на Кубку світу - відео». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua