пʼятниця, 03 вересня 2021 17:31

Нестриманий Крипак - як минув день для України на Параолімпіаді

Максим Кріпак виграв п'ять лолотих нагород в Токіо. Фото: https:Gettyimages.com/

3 вересня збірна України здобула на Параолімійських іграх у Токіо 10 медалей - чотири золотих, п'ять срібних та одну бронзову. Збірна України в командному заліку залишається на п'ятій позиції.

Золоту нагороду в каное здобув Сергій Ємельянов.

Срібні медалі й у велогонника Єгора Дементьєва, легкоатлетів Миколи Жабняка й Людмили Даніліної. І ще в одного представника параканое - Миколи Синюка.

Друге "золото" за день для збірної отримав плавець Максим Крипак, який виграв п'яту нагороду в Токіо.

Його колега Денис Дубров завоював "бронзу" на дистанції 100 м батерфляєм, а Андрій Трусов виграв срібло на дистанції 50 м батерфляєм.

Третє п'ятничне "золото" - у плавця Дениса Остапченка, який переміг на дистанції 200 м вільним стилем.

Ще одне "золото" українській команді принесла Зоя Овсій, яка стала чемпіонкою в метанні булави.

Параолімпіада в Токіо триває з 24 серпня до 5 вересня. Заналом спортсмени зі 168 країн розіграють 540 комплектів нагород у 22 видах спорту.

Медальний залік на Параолімпіаді-2020 у Токіо очолює Китай - 85 золотих, 53 срібних і 46 бронзових медалей.

На другому місці Великобританія: 37 золотих, 34 срібних і 40 бронзових медалей. Третю позицію посідають США: 34 золотих, 34 срібних і 24 бронзових медалей.

Зараз ви читаєте новину «Нестриманий Крипак - як минув день для України на Параолімпіаді». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua