понеділок, 24 липня 2017 20:11

Неймар розірвав захист "Ювентуса" і забив неймовірний м'яч

Неймар відзначився дублем у ворота "Ювентуса"

"Барселона" в матчі Міжнародного кубка чемпіонів виграла в "Ювентуса".

Зустріч відбулася в американському місті Іст-Рутерфорд. Вона завершилася перемогою каталонців з рахунком 2:1. Матч відвідали 82 104 глядача.

На 15-й хвилині нападник Неймар вивів іспанську команду вперед, а в середині першого тайму він оформив дубль.

Захисник "Ювентуса" Джорджо К'єлліні на 62-й хвилині відіграв один м'яч, але більшого туринці добитися не зуміли.

У наступному матчі турніру "Барселона" зіграє з "Манчестер Юнайтед", а "Ювентус" - з "ПСЖ". Обидві гри пройдуть 27 липня.

Зараз ви читаєте новину «Неймар розірвав захист "Ювентуса" і забив неймовірний м'яч». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua