понеділок, 25 січня 2016 15:08

"Наполі" закріпився на першому місці: результати 21-го туру Серії А

"Ювентус" обіграв "Рому" у матчі 21-го туру чемпіонату Італії з футболу.

Зустріч, що пройшла в Турині, завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів поля. Перемогу "Юве" приніс точний удар Пауло Дібали на 77-й хвилині.

"Ювентус" (45 очок) йде на другому місці у чемпіонаті, на 2 очки відстаючи від "Наполі". "Рома" (35 очок) - п'ята.

"Наполі" у гостях завдав поразки "Сампдорії" і зміцнив лідерство у серії А, міланський "Інтер" втратив очки в матчі з "Карпі".

Зустріч, що пройшла в Генуї, закінчилася з рахунком 4:2 на користь гостей, в яких голи забили Гонсало Ігуаїн (9-а хвилина), Лоренцо Інсіньє (18-я, з пенальті), Марек Гамшик (60-а) і Дріс Мертенс (79-а). У "Сампдорії" відзначилися Хоакін Корреа (45-а) та Едер Мартінс (73-я), захисник "Сампдорії" Маттіа Кассані отримав червону картку на 58-й хвилині.

"Наполі" лідирує в Серії А з 47 очками після 21 матчу.

"Інтер" вдома не зміг обіграти "Карпі", матч завершився з рахунком 1:1, повідомляє "Р-Спорт".

Чемпіонат Італії

21-й тур

Сассуоло - Болонья 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - 68 Джаккеріні, 0:2 - 90 Флоккарі.

Інтер - Карпі 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - 39 Паласіо, 1:1 - 90 Лазанья.

Інтер - Ханданович, Монтойя (Нагатомо, 76), Мурільо, Жезус, Теллес (Міранда, 46), Перішич, Брозовіч, Мело, Ляйіч, Мауро Ікарді, Паласіо (Йоветич, 84).

Вилучення: Пашіуті (83).

Лаціо - К'єво 4:1 (0:1, 4:0)

Голи: 0:1 - 5 Цесар, 1:1 - 66, пенальті Кандрева, 2:1 - 72 Катальді, 3:1 - 81 Кандрева, 4:1 - 90 Кейта.

Вилучення: Цесар, 47 (К'єво), Раду, 82 (Лаціо).

Верона - Дженоа 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - 19, автогол Коппола, 1:1 - 39 Пацціні.

Сампдорія - Наполі 2:4 (1:2, 1:2)

Голи: 0:1 - 9 Ігуаїн, 0:2 - 18, пенальті Лоренцо Інсіньє, 1:2 - 45 Корреа, 1:3 - 60 Гамшик, 2:3 - 73 Едер, 2:4 - 79 Мертенс.

Наполі - Рейна, Хюсай, Альбіоль, Кулібалі, Гулям (Стрініч, 71), Аллан, Жоржиньо, Гамшик, Кальєхон (Ель-Каддурі, 84), Ігуаїн, Лоренцо Інсіньє (Мертенс, 75).

Вилучення: Кассані (59).

Палермо - Удінезе 4:1 (1:0, 3:1)

Голи: 1:0 - 35 Квайсон, 2:0 - 56 Хільємарк, 3:0 - 77 Лазаар, 3:1 - 79 Терео, 4:1 - 87 Трайковскі.

Ювентус - Рома 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 77 Дібала.

Ювентус - Буффон, Бардзальї, Бонуччі, К'єлліні, Ліхтштайнер (Куадрадо, 66), Хедіра, Маркізіо, Погба, Евра, Дібала (Мората, 85), Манджукич.

Рома - Шченсни, Манолас, де Россі, Рюдігер, Флоренці (Торосідіс, 90), Венкер (Кейта, 71), П'яніч, Дінь, Наінгголан, Джеко, Салах (Умар, 90).

Фрозіноне - Аталанта 0:0 (0:0, 0:0)

Емполі - Мілан 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: 0:1 - 8 Бакка, 1:1 - 32 Зелінський, 1:2 - 48 Бонавентура, 2:2 - 61 Маккароне.

Мілан - Доннарумма, Абате, Алекс (Сапата, 46), Романьолі, Антонеллі, Хонда (Боатенг, 86), Монтоліво, Бертолаччі, Бонавентура, Ньянг (Балотеллі, 67), Бакка.

Фіорентина - Торіно 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 24 Ілічич, 2:0 - 83 Родрігес.

Зараз ви читаєте новину «"Наполі" закріпився на першому місці: результати 21-го туру Серії А». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua