неділя, 11 серпня 2013 12:57

На чемпіонаті світу з легкої атлетики розіграли перші медалі
12

Кенійська бігунка Една Кіплагат завоювала золоту медаль у марафоні на чемпіонаті світу з легкої атлетики в Москві, повідомляється на офіційному сайті першості. Кіплагат стала першою медалісткою легкоатлетичної першості, що стартувала у Москві 10 серпня.

Спортсменка пробігла марафонську дистанцію за дві години 25 хвилин 44 секунди. Друге місце зайняла бігунка з Італії Валерія Странео, на третьому розташувалася японка Кайко Фукусі.

Другий комплект медалей першого дня чемпіонату світу з легкої атлетики був розіграний в бігу на 10 тисяч метрів серед чоловіків. Швидше за всіх дистанцію пробіг британець Мо Фара з результатом 27 хвилин 21,7 секунди, друге місце зайняв бігун з Ефіопії Ібрагім Джейлан, бронзова медаль дісталася кенійцю Полу Кіпнгетічу.

Чемпіонат світу з легкої атлетики триватиме до 18 серпня, повідомляє "Лента".