середа, 08 липня 2020 08:58

"Мілан" розбив "Ювентус" у центральному матчі чемпіонату Італії

Роналду забив свій 26 м'яч у чемпіонаті, але програв. Фото Рейтер

Вчора розпочався 31тур чемпіонату Італії. Лідери першості дружно програли свої поєдинки. "Лаціо" на виїзді поступився "Лечче" - 1:2, "Ювентус" програв "Мілану" - 2:4, ведучи в рахунку 2:0 по ходу зустрічі.

Рахунок відкрив Рабьйо на 47 хвилині. Ще через 6 хвилин Роналду забив другий м'яч гостей. Ну, а потім на полі була тільки одна команда. Ібрагімович з пенальті на 62 хвилині скоротив відставання в рахунку - 1:2. Ще через 4 хвилини Кессіе відновив рівновагу - 2:2. Не минуло й хвилини, як Рафал Леау вперше вивів "Мілан" вперед - 3:2. "Ювентус" кинувся відіграватися і прогавив контратаку, яку завершив Ребич - 4:2.

"Мілан" набрав 49 очок і піднявся на 5-е місце в турнірній таблиці чемпіонату Італії. "Ювентус" (75) - на 1-му місці.

Завтра "Наполі" проведе гостьовий матч з "Дженоа", "Аталанта" прийме "Сампдорію", "Рома" - "Парму". Завершиться тур у четвер матчем між "Вероною" і "Інтером".

Зараз ви читаєте новину «"Мілан" розбив "Ювентус" у центральному матчі чемпіонату Італії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua