пʼятниця, 29 квітня 2011 10:21

Михалик не допоможе "Динамо" у матчі з "Шахтарем"

Михалик не допоможе "Динамо" у матчі з "Шахтарем"

Асистент головного тренера київського "??Динамо" Борис Ігнатьєв розповів про кадрові проблеми команди напередодні наступного туру.

"На жаль, не всі могли брати участь у тренуваннях. Зокрема, це стосується Ярмоленко, у якого хворів голеностоп. Але це швидко минуло, надалі він працював у загальній групі.

На жаль, на одному з тренувань пошкодження колінного суглоба знову отримав Тарас Михалик. Зараз він проходить обстеження. Поки складно сказати, наскільки все серйозно, але на гру з "Шахтарем" ми його втратили", - цитує Ігнатьєва офіційний сайт київського клубу.

"Хачеріді вже працює в загальній групі. Шевченко на місці, Алієв, Мілевський і всі інші також у повному здоров'ї ", - сказав він.

Нагадаємо, "Динамо" і "Шахтар" зіграють 1 травня в 17.30. Трансляція на каналі "1+1".

Зараз ви читаєте новину «Михалик не допоможе "Динамо" у матчі з "Шахтарем"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

24.11.2011 12:21:09Макабула92.242.98.--
  • 1+
  • 0-
  • Відповісти

Он что дурак, может сделать 1% чтоб пройти в ВР. Итак вас развелось как ма......вошек на шмоньке у Фарион. Тогда нужно и ВР расширять, оглаеды. Барьер ему ненравится проходной, это не двенадцати пёрдная кишка, где барьер без вазелина и дустового мыла не возьмёш:D

24.11.2011 11:50:57вова со львова92.113.36.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Всё будет ОК!!!! 60% и ни сантиметра ляшку;) Не для того брали власть,чтобы её отдавать.

24.11.2011 11:35:22НИКОЛАЙ178.219.192.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

ЛЯШКУ - НЕ ПОЛИВАЙ , А ТО ТЕБЯ БУДУТ ПОЛИВАТЬ ТЯГНЕБОКУ ТОЖЕ СКАЖУ ОБЬЕДИНЯЙТЕСЬ УЖЕ ЯСНО КТО У ВЛАСТИ И ИХ НУЖНО ВЫКИНУТЬ И НЕ БУДЬТЕ САМОУВЕРЕННЫЕ , А ТО ВАС ПО ОДИНОЧКУ ЗАДУШАТ В ЗАРОДЫШЕ И ТОГДА БУДЕТ РЕЗУЛТАТ А ТАК СОПЛЯ .........

24.11.2011 11:32:08циля93.72.29.--
  • 5+
  • 0-
  • Відповісти

а ляшко - бютоголовый [Видалено]

24.11.2011 11:29:42Доцент КНУТД195.69.85.--
  • 6+
  • 0-
  • Відповісти

: Бывший ректор Киевского Национального Университета Технологий и Дизайна Головко Дмитрий Богданович половину учебных площадей Университета сдал в аренду торговым структурам, продал общежитие Университета (ул. Кутузова, 4а) под офис Банку АВАЛЬ, построил себе коттедж. Сейчас работает в Университете на кафедре метрологии и стандартизации. Дмитрий Владимирович Табачник Вы знаете ситуацию с жильем для студентов. Просим Вас Вернуть Общежитие Университету.

24.11.2011 11:25:25Муамар78.137.4.--
  • 0+
  • 0-
  • Відповісти

Не лидер а [Видалено], и не радикальной а АНАЛьной партии......пассивный ......

24.11.2011 11:32:10Муамарушке94.45.59.--
  • 2+
  • 0-
  • Відповісти

Проверял,працивный?

Голосів: 4166
Голосування Чи підтримуєте те, що українські спортсмени зі зброєю захищають нашу країну від вторгнення РФ?
  • Так. Це - громадянський обов'язок, а частина з них ще й представляє клуби ЗСУ
  • Не зовсім. Вони мають прославляти Україну на спортивних аренах і закликати світ підтримувати нашу країну
  • Усі методи хороші. Головне - не бути псевдопатріотами, як Тимощук
Переглянути