вівторок, 18 січня 2022 11:54

"Ми мали "Шахтар" щонайменше 5:0 перемагати" - Вернидуб зробив зухвалу заяву

"Ми мали "Шахтар" щонайменше  5:0 перемагати" - Вернидуб зробив зухвалу заяву
Юрій Вернидуб 9 років очолював "Зорю". Фото: ФК "Зоря"

Головний тренер молдавського "Шерифа" Юрій Вернидуб висловився про матчі з донецьким "Шахтарем" у груповому раунді Ліги чемпіонів.

Вдома чемпіон Молдови переміг 2:0, на виїзді суперники зіграли внічию 1:1.

"Ми 2:0 обіграли, а мали перемагати щонайменше 4-5. Контроль м'яча у них приголомшливий, на своїй половині - контролюйте хоч до упаду, моє завдання було в нижньому блоці зіграти правильно, після відбору вийти в контргру.

У другій грі – так, моменти були, я у першому таймі не впізнав свою команду. Я і на пресконференції визнав, що не годиться так грати, ми не маємо права грати так. У другому таймі ми трохи змінили гру.

Так, вони теж мали моменти, але й у нас почали з'являтися моменти. Ми теж непогано робили перехід з атаки в оборону. Я думаю, що нас це нагородило, що ми забили наприкінці та зрівняли", - сказав Вернидуб в ефірі каналу "ОТДУШИВДУШУ".

Юрій Вернидуб очолив "Шериф" наприкінці 2020 року. Зміг вивести чемпіонат Молдови до групового раунду Ліги Європи. Підопічні Вернидуба зайняли третє місце у групі та вийшли до 1/16 Ліги Європи, де зіграють проти "Феєноорда".

В Україні Вернидуб дев'ять років очолював "Зорю".

Зараз ви читаєте новину «"Ми мали "Шахтар" щонайменше 5:0 перемагати" - Вернидуб зробив зухвалу заяву». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua