пʼятниця, 08 квітня 2011 18:04

"Металіст" у Донецьку обіграв "Зорю"

24-й тур чемпіонату України стартував у Донецьку, де "Металіст" з рахунком 2:0 обіграв луганську "Зорю".

Перший тайм пройшов у цікавій обопільній боротьбі. Більше ударів було у виконанні гостей, однак і гравці "Зорі" мала непогані шанси для взяття воріт.

А от у другому таймі на полі була одна команда - "Металіст". Харків'яни відкрили рахунок на 68-й хвилині. Стрімку атаку завершив Девіч. Марко вийшов на побачення з Шуховцевим і переграв воротаря.

А через п'ять хвилин гості подвоїли перевагу. Вільягра увійшов у штрафний майданчик і сильно пробив у ближній кут.

На 89-й хвилині у господарів був чудовий шанс забити гол престижу, але після удару Максима Білого м'яч "поцілував" поперечину.

"Металіст" набрав 47 очок, впритул наблизившись до "Динамо", у якого на 2 очки більше. "Зоря" ж залишається на 11-й сходинці.

Зазначимо, що гра відбулась у Донецьку, оскільки "Зорі" заборонено проводити домашні матчі у Луганську через невідповідність газону нормам ФФУ.