неділя, 20 січня 2013 10:45

"Металіст" забив клубу з Кот-д'Івуара 14 м'ячів
8

Харківський "Металіст", що знаходиться на зборі в Еміратах, провів контрольний матч проти клубу "віннерсів Клаб" з Кот-д'Івуара.

Як повідомляє офіційний сайт "Металіста", вже в першому таймі підопічні Мирона Маркевича забили у ворота суперника десять м'ячів - 10:1. А після перерви додали ще чотири. Майже половину м'ячів у ворота івуарійців забив Вілліан. Робив він це на 8, 12, 25, 26, 31 і 33 хвилинах поєдинку.

Контрольний матч

"Металіст" - "Віннерс Клаб" (Кот-д'Івуар) - 14:1 (10:1)

Голи: Вілліан (8, 12, 25, 26, 31, 33), Крістальдо (9, 15 з пенальті), Бланко (17), Ассуана (38, автогол), Хав'єр (68, 89), Пшеничних (70), Барилко (75) - Каліф (37)

"Металіст" (перший тайм): Шуст - Вільягра, Березовчук, Торсігльєрі, Фініньо, Торрес, Едмар, Марлос, Бланко, Вілліан, Крістальдо.

"Металіст" (другий тайм): Шуст - Пшеничних, Березовчук, Торсігльєрі, Шелаєв, Шарпар, Азацький, Бланко, Хав'єр, Барилко.

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" забив клубу з Кот-д'Івуара 14 м'ячів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua