вівторок, 15 січня 2013 17:38

"Металіст" здобув першу перемогу у 2013 році

Харківський "Металіст" у товариському матчі в рамках тренувального збору в ОАЕ переграв узбецький "Бундекор" з рахунком 3:1.

Три з чотирьох м'ячів цього поєдинку були забиті в першій половині зустрічі.

На 23-й хвилині рахунок відкрив бразилець Марлос, але вже через п'ять хвилин "Бундекор" силами Солієва зрівняв рахунок.

Тим не менш, харків'яни зуміли до перерви вирватися вперед: на 32-й хвилині у воротах Ігнатія Нестерова розписався Вілліан.

У другому таймі "Металісту" вдалося ще раз вразити ворота суперника. На 68-й хвилині забив Марлос, оформивши дубль у цьому поєдинку. А ось ворота Ігоря Шуховцева, який змінив Олександра Горяїнова в другій половині зустрічі, залишилися сухими.

Металіст: Горяїнов (Шуховцев 46), Вільягра (Обрадович 69), Березовчук, Торсігльєрі, Фініньо (Пшеничних 62), Торрес, Шелаєв, Шарпар, Бланко, Марлос (Азацький 78), Вілліан (Барилко 87).

Бунедкор: Нестеров, Шорахмедов, Карімов, Філіпосян, Юраев, Ібрагімов, Затєєв, Мусаєв, Тураєв, Солієв, Рахматуллаев.

Голи: Марлос 23, 68, Вілліан 32 - Солієв 28

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" здобув першу перемогу у 2013 році». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua