неділя, 05 травня 2013 00:31

"Металіст" віддалив "Динамо" від Ліги Чемпіонів: результати 27-го туру УПЛ

Обігравши в Харкові "Динамо", "Металіст" скинув киян з другої позиції в прем'єр-лізі і за три тури до фінішу випереджає їх на три очки. Суботню перемогу команді Мирона Маркевича принесли голи Марко Девіча і Клейтона Шав'єра, забиті в кожному з таймів.

"Динамо" 20 років не програвало на полі "Металіста" в чемпіонаті України. Цього разу господарі перервали неприємну для них серію і добули довгоочікувану перемогу, яка робить їх фаворитами у боротьбі за другу путівку в Лігу чемпіонів УЄФА.

Кияни, яких у суботу цілком влаштовувала і нічия, всупереч очікуванням, почали активніше і на цілих півгодини затиснули "Металіст" на його половині. Проте гостроти біля воріт Володимира Дишленковича не виникало, а от підопічні Маркевича одного разу огризнулися гострою контратакою, яку ледь не завершив голом Девіч.

Однак на 34-й хвилині форвард збірної України виправився. Після навісу зі "стандарту" він випередив захисника "Динамо" Домагоя Віду в боротьбі за м'яч і ударом головою вразив дальній кут - 1:0. Пропустивши, кияни продовжили за інерцією насідати на ворота суперника, але до відходу на перерву жодного разу не потурбували кіпера.

Початок другого тайму знову був за ними. Так, тільки за перші п'ять хвилин Андрій Ярмоленко та Браун Ідейє могли вирівнювати рахунок, але перший не влучив у ворота метрів з 12-ти, а другий не зовсім вдало замикав головою відмінну навісну передачу на дальню штангу Адміра Мехмеді.

Зачекавши трохи, "Металіст" знову отримав право на "стандарт", і знову забив після його розіграшу. Шав'єр, випередивши Дениса Гармаша, головою зблизька провів другий гол у ворота Коваля. Як не намагалося "Динамо" змінити хід матчу, що невдало складався для нього, харків'яни нічого гостям не дозволили і заслужено відсвяткували перемогу - 2:0.

Так само з сухим рахунком 4:0 полтавська "Ворскла" здолала в Запоріжжі "Металург", який вже вилетів у першу лігу. Ще два поєдинки завершилися внічию з однаковим рахунком 1:1. Маріупольський "Іллічівець" вдома відібрав очки у донецького "Шахтаря", який вже відсвяткував чемпіонство, а київський "Арсенал" уникнув поразки в зустрічі з криворізьким "Кривбасом".

Чемпіонат України

27-й тур

Металург Запоріжжя - Ворскла 0:4 (0:1, 0:3)

Голи: 0:1 - 37 Чеснаков, 0:2 - 59 Громов, 0:3 - 70 Будник, 0:4 - 79 Будник.

Іллічівець - Шахтар 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 13 Патрік, 1:1 - 72 Мандзюк.

Арсенал К - Кривбас 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 11 Самодін, 1:1 - 75 Герасимюк.

Металіст - Динамо Київ 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 35 Девіч, 2:0 - 60 Клейтон.

Таврія - Чорноморець Одеса 1:3 (0:2, 1:1)

Голи: 0:1 - 28 Бурдужан, 0:2 - 33 Джа Джеджу, 1:2 - 53 Едуардо, 1:3 - 73 Діденко.

Говерла - Карпати 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 39 Гладкий, 1:1 - 50 Ле Таллек, 2:1 - 59 Трухін.

Дніпро - Зоря 1:1 (0:1, 1:0)

Голи: 0:1 - 28 Данило, 1:1 - 60 Селезньов.

Металург Донецьк - Волинь 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 28 Чечер, 2:0 - 63 Воловик.

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «"Металіст" віддалив "Динамо" від Ліги Чемпіонів: результати 27-го туру УПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua