субота, 10 серпня 2013 23:01

"Металіст" вдома розгромив "Волинь", Девіч оформив дубль

Девіч продовжує "клепати" голи. Фото: football.ua

Матчем на полі стадіону "Металіст" у Харкові завершилася програма суботніх ігор п'ятого туру чемпіонату України серед клубів прем'єр-ліги. Команда Мирона Маркевича здобула перемогу в домашньому протистоянні, результат зустрічі - 4:0.

Обидва голи першого тайму були забиті господарями зі штрафних з дальніх дистанцій протягом двох хвилин у середині першого тайму - відзначилися Марко Девич та Дієго Соуза, відзначимо, бразилець відкрив рахунок свої голам в українській першості. Ще до перерви "Металіст" залишився в меншості - Едмар отримав вилучення за небезпечний підкат прямою ногою.

На 66-й хвилині Девіч оформив дубль, а в компенсований арбітром час Себастьян Бланко встановив остаточний результат відмінним ударом з дальньої дистанції. Згідно з офіційною інформацією, гру в Харкові відвідали 20 895 уболівальників.

Таким чином, віце-чемпіони країни здобули четверту перемогу в сезоні і набрали 13 очок, "Волинь" зберегла представництво на 13-му місці, маючи в своєму розпорядженні 4 бали.