субота, 03 серпня 2013 22:33

"Зоря" та "Металіст" розійшлися бойовою нічиєю
5

Луганська "Зоря" зіграла внічию з харківським "Металістом" з рахунком 2:2, передає УНН.

У луганчан відзначився дублем їх капітан Микита Каменюка. А за харківським клуб забивали Бланко та Крістальдо.

Матч розпочався з потужних атак "Металіста". А луганська "Зоря" змушена була грати на контратаках. Рахунок у матчі відкрив Микита Каменюка після чергової контратаки на ворота "Металіста". Так несподівано "Зоря" повела у рахунку.

Потім той самий Каменюка подвоїв рахунок у матчі. І це вже була заявка на несподівану перемогу. І знову Каменюка відзначається своїми голами у воротах лідерів чемпіонату.

Бланко, який вийшов на заміну, своїм потужним ударом здалеку скоротив рахунок у матчі.

І потім вже "Зоря" догравала перший тайм, катаючи м'яч у центрі поля. Перший тайм закінчився з рахунком 2:1 на користь луганської "Зорі".

У другому таймі Крістальдо замінив Карлоса. А "Металіст" намагався рахунок зрівняти. Марко Девіч активно грав на вістрі атаки, і намагався самотужки прорватися до воріт "Зорі". Крістальдо зрівняв рахунок у матчі після проходу по флангу та точної передачі Бланко. Матч так і закінчився внічию 2:2.

Так "Металіст" здобув одне очко, і врятував свій матч від поразки. Ця нічия на руку і київському "Динамо", і донецькому "Шахтарю", які зіграють вже завтра між собою.

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" та "Металіст" розійшлися бойовою нічиєю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua