середа, 03 квітня 2013 19:15

Мессі заявив, що його травма виявилася несерйозною

Мессі може відновитися до повторного матчу з ПСЖ. Фото: facebook.com

Нападаючий іспанської "Барселони" Ліонель Мессі у своєму фейсбуці повідомив, що уникнув серйозної травми стегна.

Аргентинець отримав пошкодження в першій грі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів з французьким ПСЖ. Гра пройшла 2 квітня в Парижі і закінчилася з рахунком 2:2. Мессі вийшов на поле в стартовому складі і забив гол на 38-й хвилині, але в перерві він був замінений.

Після матчу на сайті каталонського клубу з'явилося повідомлення, що форвард може пропустити три тижні. Вдень 3 квітня Мессі пройшов медичне обстеження, яке показало, що гравцеві вдалося уникнути серйозної травми. Однак аргентинець не уточнив, коли він зможе повернутися на поле.

Офіційний сайт "Барселони" повідомляє, що Мессі точно пропустить гру чемпіонату Іспанії з "Мальоркою" (пройде 6 квітня), але з великою часткою ймовірності відновиться до повторного матчу з ПСЖ (пройде 10 квітня).

Мессі також побажав якнайшвидшого одужання своєму одноклубнику Хав'єру Маскерано, який отримав травму в тому ж матчі з ПСЖ. Аргентинському захиснику на відновлення знадобиться близько шести тижнів.

У поточному сезоні Мессі провів за "Барселону" 40 матчів у всіх турнірах, забивши в них 53 голи.

Зараз ви читаєте новину «Мессі заявив, що його травма виявилася несерйозною». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua