неділя, 07 серпня 2011 18:50

"Манчестер Юнайтед" виграв Суперкубок Англії

"Манчестер Юнайтед" виграв манчестерское дербі у "МанСіті", а разом з ним і Суперкубок Англії.

Правда, спочатку не все складалося для підопічних сера Алекса Фергюсона благополучно. Про що говорять цифри на табло після першого тайму - 2:0 на користь "городян". Відзначилися Лескотт і Джеко.

Але у другому таймі "червоні дияволи" взяли гру під свій контроль. Спочатку Смоллінг на 52-й хвилині скоротив відставання, а ще через 6 хвилин Нані відновив рівновагу.

Той же Нані поховав надії "МанСіті" на післяматчеві пенальті перед самим фінальним свистком, вийшовши один на один з Хартом і встановивши остаточний рахунок у матчі - 3:2 на користь "МЮ".

Суперкубок Англії

Манчестер Сіті - Манчестер Юнайтед - 2:3 (2:0, 0:3)

Голи: 1:0 - Лескотт (38), 2:0 - Джеко (45), 2:1 - Смоллінг (52), 2:2 - Нані (58), 2:3 - Нані (90).

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Джо Харт, Річардс, Компані, Лескотт, Коларов (Кліші, 73), Яя Туре, Н. де Йонг, Сілва, Мілнер (Джонсон, 67), Джеко, Балотеллі (Беррі, 59).

МЮ: Де Хеа, Відіч (Дж. Еванс, 46), Ріо Фердинанд (Джонс, 46), Смоллінг, Евра (Рафаель, 72), Каррік (Клеверлі, 46), Андерсон, Ешлі Янг, Нані, Уелбек (Бербатов, 89), Руні.

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Юнайтед" виграв Суперкубок Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua