понеділок, 19 листопада 2012 16:10

"Манчестер Сіті" розгромив "Астон Віллу", "Арсенал" розстріляв "Тоттенхем": результати 12-го туру АПЛ

"Манчестер Юнайтед" у матчі 12-го туру чемпіонату Англії поступився "Норвіч" і втратив лідерство у Прем'єр-лізі.

"Червоні дияволи" почали матч в дуже спокійному темпі і грали так майже півтора тайми. Господарі поля впевнено руйнували атаки суперника і раз за разом огризалися у відповідь. І якщо в першому таймі контратаки не принесли їм успіх, то в другому прекрасну подачу Хав'єра Гаррідо замкнув Ентоні Пілкінгтон. Це сталося на 60-й хвилині.

Після цього гравці "МЮ" активізувалися, але їм бракувало винахідливості в нападі - все зводилося до банальних навісів у штрафний майданчик Джона Радді, де чудово грали і захисники господарів поля, і їхній воротар. "Канаркам" вдалося зберегти переможний рахунок, більше того, вони могли навіть подвоїти свою перевагу, якби Джонатан Хоусон реалізував вихід один на один.

"Вест Бромвіч" зумів переграти лондонський "Челсі" з рахунком 2:1. Головний тренер "синіх" Роберто ді Маттео дещо поекспериментував зі складом, залишивши в запасі Хуана Мату, Оскара і Браніслава Івановича. Це не завадило його команді володіти ініціативою, але атаки господарів поля, хоч і були більш рідкісними, виглядали гострішими. По суті, перша ж небезпечна вилазка "Вест Бромвіча" до воріт Петра Чеха завершилася голом - класну комбінацію партнерів завершив ударом головою Шейн Лонг.

Під завісу першого тайму гості змогли відігратися - Сесар Аспілікуета навісив з правого флангу на дальню штангу, і Еден Азар за допомогою рикошету від захисника замкнув цю подачу - 1:1.

Однак на другий тайм футболісти Стіва Кларка вийшли більш зарядженими на атаку, що дозволило їм вирівняти гру. На 50-й хвилині подачу все того ж Лонга з флангу перетворив на гол Пітер Одемвінгіє, вивівши свою команду вперед. Ближче до кінця матчу на полі з'явилися і Оскар, і Мата, але воротар "Вест Бромвіч" Боаз Майхілл не дозволив себе засмутити. 2:1 - перемога господарів поля.

Чинний чемпіон "Манчестер Сіті" на своєму полі розгромив "Астон Віллу" - 5:0.

По дублю у складі переможців оформили Карлос Тевес і Серхіо Агуеро. Ще один точний удар на свій рахунок записав Давид Сілва. "Городяни" були близькі до того, щоб виграти ще крупніше, але Саміру Насрі і Худобі Синклеру не щастило в завершальній стадії атаки.

Завдяки цій перемозі підопічні Роберто Манчіні набрали 28 очок і очолили турнірну таблицю.

Прем'єр-ліга Англії, 12-й тур

Фулхем - Сандерленд - 1:3

Голи: Петріч, 62, - Флетчер, 50, Куельяр, 65, Сессеньон, 70,

Норвіч - Манчестер Юнайтед - 1:0

Гол: Пілкінгтон, 60

Манчестер Юнайтед: Ліндегаард, Рафаель, Евра, Фердінанд (Андерсон, 83), Смоллінг, Валенсія (Скоулз, 69), Гіггз, Керрік, Янг, Ернандес (Уелбек, 69), ван Персі

Ліверпуль - Віган - 3:0

Голи: Суарес, 48, 58, Хосе Енріке, 66

Манчестер Сіті - Астон Вілла - 5:0

Голи: Давид Сільва, 43, Агуеро, 54-пен, 67, Тевес, 65-пен, 74

Манчестер Сіті: Харт, Майкон, Компані, Кліши (Коларов, 73), Настасіч, Насрі, Баррі, Давид Сільва (Синклейр, 76), Туре, Агуеро (Джеко, 68), Тевес

Голи: Лонг, 10, Одемвінгі, 50 - Азар, 39

Челсі: Чех, Давид Луїс, Кехілл, Аспілікуета, Бертранд, Ромеу (Оскар, 62), Обі Мікел (Рамірес, 80), Азар, Торрес (Мата, 63), Мозес, Старрідж

Арсенал - Тоттенхем - 5:2

Голи: Мертезакер, 24, Подольські, 42, Жиру, 45, Касорла, 60, Уолкотт, 90 - Адебайор, 10, Бейл, 71

Арсенал: Щенсни, Санья, Мертезакер, Вермален, Косельні, Артета, Уїлшир (Ремсі, 71), Уолкотт, Касорла, Подольські (Андре Сантос, 80), Жиру (Окслейд-Чемберлен, 86)

Тоттенхем: Льоріс, Вертонген, Галлас, Нотон (Доусон, 46), Уолкер (Демпсі, 46), Хаддлстоун (Керолл, 72), Леннон, Бейл, Сандро, Адебайор, Дефо

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" розгромив "Астон Віллу", "Арсенал" розстріляв "Тоттенхем": результати 12-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua