четвер, 01 серпня 2013 10:58

"Манчестер Сіті" і "Мілан" забили вісім м'ячів за перший тайм
5

У Мюнхені пройшов товариський матч у рамках передсезонного турніру Audi Cup-2013 між "Манчестер Сіті" і "Міланом". Зустріч завершилася з хокейним рахунком 5:3, причому всі м'ячі були забиті ще у першому таймі.

До 36-й хвилині "городяни" вели з рахунком 5:0 завдяки дублю Джеко, а також голу і гольовому пасу Сілви, проте ще до перерви італійський клуб сквитав три м'ячі.

Після відновлення гри темп зустрічі впав, а найреальніший шанс у другому таймі змарнував Негредо, який потрапив у поперечину.

Товариський матч

Манчестер Сіті (Манчестер, Англія) - Мілан (Мілан, Італія) - 5:3

Голи: Сілва, 4 (1:0); Річардс, 19 (2:0); Коларов, 22 (3:0); Джеко, 32 (4:0); Джеко, 36 (5:0); Ель-Шаараві , 37 (5:1); Ель-Шаараві, 39 (5:2); Петанья, 43 (5:3).

Зараз ви читаєте новину «"Манчестер Сіті" і "Мілан" забили вісім м'ячів за перший тайм». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua