четвер, 21 січня 2021 09:47

"Ман Юнайтед" повернувся на перше місце в чемпіонаті Англії

Поль Погба виступає за "МЮ" із літа 2016 року. Фото: REUTERS

У матчі 18-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Юнайтед" здобув вольову перемогу в гостях над "Фулгемом" – 2:1.

Уже на старті гри господарі вийшли вперед після точного удару Адемола Лукмана, який скористався провалом захисту суперника. "МЮ" зміг відігратися ще до перерви завдяки голу Едінсона Кавані. Уругваєць вдало зіграв на добиванні.

2-га половина гри пройшла за переваги гостей. Поль Погба в середині 2-го тайму зміг забити переможний м'яч для своєї команди. Далі ініціатива перейшла до "Фулгема", але забити господарі так і не змогли.

Після цього матчу Манчестер Юнайтед набрав 40 очок і повернувся на 1-ше місце турнірної таблиці АПЛ. "Червоні дияволи" випереджають "Ман Сіті" на 2 очки, але "містяни" мають гру в запасі.

Зараз ви читаєте новину «"Ман Юнайтед" повернувся на перше місце в чемпіонаті Англії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua