середа, 22 вересня 2021 08:50

Малиновський на полі відповів Петракову

Тренер збірної Олександр Петраков не викликав Руслана Малиновського. Фото: Reuters

Вчора, 21 вересня, відбувся матч між "Аталантою" і "Сассуло". Команди зустрічалися на стадіоні "Атлет Адзуррі" в Бергамо. Протистояння закінчилося з рахунком 2:1 на користь господарів поля.

Вже через 3 хвилини після стартового свистка український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський віддав гольовий пас на Робіна Госенса. Німець в падінні замкнув передачу партнера, відправивши м'яч під саму штангу. А на 37-й хвилині захисник господарів Давид Дзаппакоста після пасу Дувана Сапати знову заніс м'яч у сітку воріт "Сассуоло". Однак за хвилину до свистка на перерву Доменіко Берарді скоротив відставання в рахунку. Доменіко, зміщуючись з правого флангу до центру, сильно пробив в ближній кут.

Після цієї перемоги "Аталанта" піднялася на 4 місце в турнірній таблиці. У команди 5 проведених матчів і 10 очок. У Руслана Малиновського це перша результативна дія в чемпіонаті. Тренер Олександр Петраков не викликав його до збірної

Зараз ви читаєте новину «Малиновський на полі відповів Петракову». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua