субота, 07 березня 2020 19:53

Лунін трьома сейвами допоміг своїй команді здолати конкурента

Андрій Лунін є фаворитом на місце другого воротаря "Реала". Фото "Реал Ов'єдо"

Український голкіпер "Ов'єдо" Андрій Лунін в матчі 31-го туру Сегунди відмінно зіграв у важливій для його команди виїзному матчі з "Естремадура" - безпосереднім конкурентом в боротьбі за виживання в лізі.

Лунін вийшов в стартовому складі і зробив як мінімум три сейви, дозволивши "Ов'єдо" розвинути успіх в атаці. Гості відкрили рахунок вже на 16-й хвилині, а в середині другого тайму закріпили успіх. Про це повідомляє footboom.com

Міг український страж воріт зіграти і на нуль, але оборона "Ов'єдо" розслабилася і дозволила на 92-й хвилині буквально розстріляти впритул Луніна. У підсумку - 1:2 перемога "Ов'єдо".

Воротар збірної України Андрій Лунін зіграв вже 9 матчів за "Ов'єдо" і лише раз зберіг свої ворота "сухими".

Зараз ви читаєте новину «Лунін трьома сейвами допоміг своїй команді здолати конкурента». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua