субота, 23 червня 2012 12:20

Льов танцював на очах Меркель і Туска
18

У п'ятницю, 22 червня, відбувся другий матч 1/4 фіналу Євро-2012, в якому потужна збірна Німеччини з рахунком 4:2 обіграла сенсаційну команду Греції.

Матч проходив під диктовку Бундестім, але відзначитися підопічним Йоахіма Льова вдалося лише наприкінці першого тайму - гол забив капітан Філіп Лам. Греки, як виявилося, здаватися і не думали - і на початку другого тайму у швидкій контратаці відзначився Георгіос Самарас - 1:1.

Ця подія стала для німців сигналом до активних дій: голи Самі Хедіри, Мирослава Клозе і Марко Ройса виразно вказали на майбутнього півфіналіста.

Все на що ще спромоглися греки - гол Дімітріоса Салпінгідіса з пенальті - в підсумку 4:2, повідомляє СПОРТ bigmir)net.

Зараз ви читаєте новину «Льов танцював на очах Меркель і Туска». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua