субота, 23 червня 2012 00:04

Німеччина вийшла у півфінал Євро

Йоахім Льов вітає Мирослава Клозу з виходом у чвертьфінал ФОТО: Reuters

Національна збірна Німеччини вийшла у півфінал Євро-2012. У чвертьфінальному поєдинку команда Йоахіма Льова перемогла Грецію з рахунком 4:2.

Більшу частину матчу німці контролювали м'яч і мали більше гольових моментів, але довгий час не могли пробити голкіпера греків Сіфакіса. Лише наприкінці першого тайму відзначитися зумів капітан бундестіму Філіпп Лам. Захисник точно пробив здалеку.

На початку другого тайму греки відігралися зусиллями Гіоргіоса Самараса, який завершив контратаку греків.

Це розізлило німців, які відповіли трьома голами. На 61-й, 68-й і 74-й хвилинах забивали Самі Хедіра, Мирослав Клозе і Марко Ройс. Греки відіграли один гол з пенальті. Боатенг зіграв рукою у своєму штрафному майданчику, арбітр матчу Дамір Скоміна призначив пенальті, а Дімітріс Салпінгідіс реалізував 11-метровий.

Суперник збірної Німеччини по півфіналу визначиться у матчі Англія — Італія, який пройде у Києві 24 червня. Першим півфіналістом Євро-2012 стала Португалія. Команда Паулу Бенту зіграє з переможцем пари Іспанія — Італія. Команди визначать сильнішого 23 червня у Донецьку.

Євро-2012

1/4 фіналу

Німеччина - Греція 4:2 (1:0, 3:2)

Голи: 1:0 - Лам (39), 1:1 - Самарас (55), 2:1 - Хедіра (61), 3:1 - Клозе (68), 4:1 - Ройс (74), 4:2 - Салпінгідіс (89, пенальті).

Німеччина: Нойер, Дж. Боатенг, Хуммельс, Бадштубер, Лам, Швайнштайгер, Хедіра, Озіл, Ройс (Гетце, 80), Шюррле (Мюллер, 67), Клозе (Гомес, 80).

Греція: Сіфакіс, Торосидіс, Папастатопулос, Пападопулос, Цавелас (Фотакіс, 46), Макос (Ліберопулос, 72), Маньятіс, Нініс (Гекас, 46), Кацураніс, Самарас, Салпінгідіс.

Попередження: Самарас (14), Папастатопулос (75).

Зараз ви читаєте новину «Німеччина вийшла у півфінал Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua