четвер, 14 червня 2012 00:16

Німеччина нокаутувала Голландію і вийшла в чвертьфінал Євро-2012

Гомес двічі забив голландцям. Фото: uefa.com

Збірна Німеччини у Харкові виграла у Нідерландів в матчі другого туру в групі В з рахунком 2:1.

Після першого тайму німці вигравали з різницею в два м'ячі: на 24-й і 38-й хвилинах забив нападник Маріо Гомес. На його рахунку тепер 25 голів за Бундестім.

Голландці розмочили рахунок на 73-й хвилині зусиллями ванн Персі, який, до слова, до цього не використав ряд вигідних моментів біля воріт Мануеля Нойєра.

Таким чином, за тур до завершення групового раунду Німеччина забезпечила собі місце у чвертьфіналі турніру.

Голландія-Німеччина 1:2

Голи: Гомес (24,38), ван Персі (73)

Голландія: Маартен Стекеленбург, Грегорі ван дер Віль, Джетро Віллемс, Джонні Хейтінга, Йоріс Матійсен, Найджел Де Йонг, Марк Ван Боммель, (Рафаель Ван дер Ваарт, '46), Уеслі Снейдер, Арьєн Роббен, (Дірк Кейт, '83) , Ібрагім Афеллай, (Клаас-Ян Хунтелаар, '46), Робін Ван Персі.

Німеччина: Мануель Нойер, Джером Боатенг, Матс Хуммельс, Філіп Лам, Хольгер Бадштубер, Бастіан Швайнштайгер, Томас Мюллер, (Ларс Бендер, '91), Самі Хедіра, Месут Озіл, (Тоні Крооc, '81), Лукаш Подольскі, Маріо Гомес , (Мирослав Клозе, '73).

Зараз ви читаєте новину «Німеччина нокаутувала Голландію і вийшла в чвертьфінал Євро-2012». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua