понеділок, 18 червня 2012 00:15

Євро-2012. Збірна Німеччини відправляє данців додому

На Євро-2012 німці встигли зняти вже три скальпи. Фото: afp.com

Збірна Німеччини обіграла команду Данії в заключному матчі групи В на Євро-2012 з рахунком 2:1.

Перевага німців позначилася відразу і вже на 19-й хвилині втілилася в гол. Залишений без уваги захисниками данців Подольські потужним ударом замкнув простріл у штрафний Мюллера.

Тим не менш, данцям вдалося відігратися ще до свистка на перерву: Крон-Делі сповна скористався нерозторопністю німецьких захисників, головою відправивши м'яч у ворота Нойєра після скидки Бендтнера.

Остаточний же рахунок у другому таймі встановив Бендер, одним дотиком відправивши м'яч у ворота після поперечної передачі Хедіра.

Таким чином підопічні Йоахима Льова виграли всі матчі в групі і вийшли в чвертьфінал турніру з першого місця.

Данія - Німеччина - 1:2

Голи: Мікаель Крон-Делі, 24 - Лукаш Подольскі, 19, Ларс Бендер, 80

Данія: Стефан Андерсен, Даніель Аггер, Ларс Якобсен, Симон Кьєр, Симон Поульсен, Вілльям Квіст, Нікі Зімлінг, (Крістіан Поульсен, '79), Крістіан Еріксен, Мікаель Крон-Делі, Ніклас Бендтнер, Якоб Поульсен, (Тобіас Міккельсен, '82)

Німеччина: Мануель Нойер, Матс Хуммельс, Філіп Лам, Хольгер Бадштубер, Лукаш Подольські, (Андре Шюррле, '64), Бастіан Швайнштайгер, Ларс Бендер, Месут Озіл, Самі Хедіра, Томас Мюллер, (Тоні Крооc, '84), Маріо Гомес , (Мирослав Клозе, '74)

Зараз ви читаєте новину «Євро-2012. Збірна Німеччини відправляє данців додому». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua