Греція залишила збірну Росії без Євро
20

Національна збірна Росії
Національна збірна Греції

Збірна Росії посіла третє місце в групі А і не вийшла у чвертьфінал Євро-2012. У вирішальних матчах в групі Греція обіграла Росію з рахунком 1:0, а Чехія - Польщу (також 1:0).

Таким чином, Чехія з шістьма очками вийшла з групи з першого місця, а Греція і Росія набрали по 4 очки, але греки посіли друге місце через результат особистої зустрічі.

Матч збірних Росії та Греції складався за великої територіальної переваги росіян, проте до небезпечних моментів справа практично не доходила. Греки забили свій гол на другій доданій хвилині до першого тайму після помилки російських захисників на лівому фланзі оборони.

У другому таймі вся гра проходила на половині поля збірної Греції. Наприкінці Росія перейшла на гру в три нападаючих (Роман Павлюченко, Павло Погребняк, Андрій Аршавін), але біля воріт Міхаліса Сіфакіса від цього небезпечніше не стало.

Єдиний хороший момент на 84-й хвилині був в Алана Дзагоєва, проте він не зміг потрапити у ворота ударом головою після подачі з лівого флангу.

Зараз ви читаєте новину «Греція залишила збірну Росії без Євро». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua