пʼятниця, 15 квітня 2011 11:44

"Лос-Анджелес" Понікаровського з поразки розпочав похід за Кубком Стенлі

"Лос-Анджелес" нашого Олексія Понікаровського невдало стартував у плей-офф НХЛ, програвши в овертаймі "Сан-Хосе" з рахунком 2:3.

Гра видалася дуже впертою, а вирішальна шайба була закинута на 16-й хвилині першого овертайму нападаючим Джо Павелскі.

У складі "акул" також варто відзначити форварда Райана Клоу, який повернувся після травми. Хокеїст взяв участь у всіх голах своєї команди. У "королів" аналогічного результату досяг Джастін Вільямс, який ще й одну з шайб закинув.

НХЛ

Плей-офф

1 / 8 фіналу

Західна конференція

Сан-Хосе - Лос-Анджелес - 3:2 ОТ (1:0, 1:2, 0:0, 1:0)

Голи: Хітлі - 1 (Клоу, Ян Уайт), 0:28 (1:0). Д. Браун - 1 (Джас. Вільямс), 27:25 (1:1 - біл.). Кутюр - 1 (Клоу, Д. Мюррей), 30:23 (2:1). Джас. Вільямс - 1 (Р. Сміт), 36:20 (2:2). Павелскі - 1 (К. Веллвуд, Клоу), 74:44 (3:2).

Воротарі: Ніємі - Куік.

Рахунок у серії - 1:0

Східна конференція

Бостон - Монреаль - 0:2 (0:1, 0:0, 0:1)

Голи: Джіонта - 1 (Гомес), 2:44 (0:1). Джіонта - 2 (Гомес), 56:42 (0:2).

Воротарі: Т. Томас - Прайс.

Рахунок у серії - 0:1

Філадельфія - Баффало - 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)

Голи: Калета - 1 (Граньяні, Гостад), 45:56 (0:1).

Воротарі: Бобровський - Р. Міллер.

Зараз ви читаєте новину «"Лос-Анджелес" Понікаровського з поразки розпочав похід за Кубком Стенлі ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua