субота, 01 червня 2019 22:03

"Ліверпуль" виграв Лігу чемпіонів

Фінал Ліги чемпіонів сезону 2018-2019, Тоттенхем - Ліверпуль, онлайн трансляція

Зовсім скоро відбудеться кульмінація всього єврокубкового сезону. Фінал Ліги чемпіонів, в якому зійдуться в битві за омріяний трофей дві англійські команди "Тоттенхем" та "Ліверпуль".

Вирішальний матч сезону відбудеться в Мадриді на новенькому стадіоні "Ванда Метрополітано" (домашня арена "Атлетіко"). Для обох команд цей матч є історичним шансом вперше за багато років виграти європейський клубний трофей.

Підопічні Маурісіо Почеттіно востаннє грали в фіналі єврокубка аж в далекому 1984 році. Тоді "півні" виграли Кубок Уєфа. За наступні 35 років найбільшим досягненням "спурс" став півфінал Ліги чемпіонів.

Команда Юргена Клоппа має куди багатшу історію в єврокубках. "Мерсисайдці" п'єятиразові переможці Ліги чемпіонів (раніше Кубку чемпіонів) та минулорічні фіналісти.

Цього сезону команди двічі зустрічались між собою в рамках АПЛ. Обидва рази переміг "Ліверпуль".

Обслуговувати матч будуть:

Головний арбітр: Дамір Скоміна

Асистенти: Юре Прапротнік, Роберт Вукан ( всі троє - словенці)

Резервний арбітр — Антоніо Матео Лаос (Іспанія)

Стартові склади команд:

Тоттенхем: Льоріс – Тріпп'єр, Алдервейрелд, Вертонген, Роуз – Вінкс, Сіссоко – Аллі, Еріксен, Сон – Кейн

Ліверпуль: Аліссон – Александер-Арнольд, Матіп, ван Дейк, Робертсон – Хендерсон, Фабінью, Вейналдум – Салах, Фірміно, Мане

Стартовий свисток!

1` Вже на першій хвилині "Ліверпуль" заробляє пенальті! Але виконає його команда коли відеоповтори підтвердять гру рукою.

2' Гоооооооооооооооооооооол! Мохаммед Салах реалізовує одинадцятиметровий удар! 0:1 Дуже гарячий початок.

5' Дуже інтенсивний початок матчу, майже без центру поля грають команди.

10' Відкритий футбол, швидкий, але ударів в бік воріт не багато.

15' Заспокоїлись команди, "мерсисайдці" віддали м'яч супернику, та почали вичікувати на шанс для контратаки.

19' Сон ледь не вийшов віч-на-віч з воротарем, але в останній момент захисник відібрав м'яч.

24' Останні хвилини проходять за незначної переваги "червоних", але до ударів справа не доходить.

28' Активний початок матчу поступово перетворився в нудну безгольову середину тайму. Почалась тактична та фізична боротьба в центрі поля.

35' Тепер вже "півні" виглядають цікавіше за суперника, але перший тайм все одно важко назвати видовищним.

38' Робертсон потужно пробив під поперечину, але Льоріс потягнув м'яч.

43` Підходить до завершення перший тайм фіналу. В цілому "червоні" виглядали переконливіше, тож можга сказати, що рахунок відповідає грі.

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 60% - 40%

Удари (в площину) 1(0) - 8(2)

Фоли 2 - 4

Другий тайм!

48' Активно "Тоттенхем" розпочав другу половину зустрічі, притисли вони "червоних" до штрафного майданчика.

55` Почали відкриватись команди, моменти створюються активніше ніж в першій половині зустрічі.

62' Починають тренери проводити заміни. Орігі та Мілнер вийшли замість Фірмінью та Вейналдума відповідно.

65' В цілому фінал в нас доволі нудний. Моментів команди свторюють не так багато як хотілось би.

66' А тим часом на полі з'явився герой півфінального матчу Лукас Моура.

72' "Тоттенхем" починає нервувати та поспішати, відповідно "Ліверпуль" матиме нагоди для проведення контратак.

79' Дуже надійно в захисті виглядають "червоні". Як не намгалися б "півні" розхитати захист, все даремно.

82' Кілька непоганих ударів виконали представника Лондона, але Алісон на висоті.

85' "Тоттенхем" починає штурмувати ворота "Ліверпуля", цікава кінцівка нас очікує.

88' Гооооооооооооооооооол! "Ліверпуль" забиває другий м'яч зусиллями Дівока Орігі та фактично виграє цю Лігу чемпіонів!!! 0:2

90' Арбітр додає 5 хвилин.

Фінальний свисток!

"Ліверпуль" в шосте в історії та вперше за останні 15 років виграє Лігу чемпіонів!

Стартує новий єврокубковий сезон матчем за Супекубок УЄФА, який відбудеться в Стамбулі 14 серпня. В матчі з'їйдуться переможець Ліги Європи та Ліги чемпіонів. ЛЄ цьогоріч виграв лондонський "Челсі", який в фіналі розгромив "Арсенал" (4:1).

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" виграв Лігу чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua