четвер, 30 травня 2019 00:14

"Челсі" розгромив "Арсенал" у фіналі Ліги Європи

Арсенал посипався в другому таймі

З перших хвилин матчу ініціативою заволодів "Арсенал". Лондонці більше атакували й в одному із моментів Граніт Джака потужно ударив з-за меж карного майданчика. М'яч, чиркнувши по поперечці воріт, пролетів повз.

Десь після 25 хвилини ініціативу перехопив "Челсі". Найгостріший момент мав Олів' є Жиру. Він бив по діагоналл в дальній кут, але Петер Чех парирував удар.

У другому таймі "аристократи" не послабили тиск і це вилилося в забиті м'ячі. Спочатку Жиру замкнув головою простріл із правого флангу й відкрив рахунок у матчі.

Згодом Педро Родрігес побив Чеха ударом у протилежний кут – 2:0.

Потім прийшов час Едена Азара. Спочатку арбітр призначив пенальті за порушення на Жиру і Азар розвів Чеха й м'яч по різних кутах.

А коли Івобі скоротив відставання й подав надію на відродження інтриги, Еден її убив, розігравши із Жиру витончену комбінацію – 4:1.

Голи:
1:0 - 49 Жиру, 2:0 - 60 Педро, 3:0 - 65, пенальті Азар, 3:1 - 69 Івобі, 4:1 - 72 Азар.

Челсі - Аррісабалага, Крістенсен, Емерсон, Аспілікуета, Давид Луїз, Ковачич (Барклі, 76), Жоржиньо, Педро (Вілліан, 71), Канте, Азар (Дзаппакоста, 89), Жиру.

Арсенал - Чех, Косьельні, Монреаль (Гендузі, 66), Сеад Колашинаць, Папастатопулос, Торрейра (Івобі, 67), Мейтленд-Найлз, Джака, Озіл (Уіллок, 77), Обамеянг, Ляказетт.

попередження:
Педро (56), Крістенсен (68).

"Арсенал" підтвердив звання найбільшого невдахи Європи, програвши третій фінал єврокубків.

Зараз ви читаєте новину «"Челсі" розгромив "Арсенал" у фіналі Ліги Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua