вівторок, 12 квітня 2011 10:17

"Ліверпуль" розірвав "МанСіті", Леманн повернувся в "рамку". Результати 32 туру АПЛ

В англійській Прем'єр-лізі відбулися матчі 32 туру.

Завдяки першим голам Енді Керролла за "Ліверпуль" останній розбив "Манчестер Сіті" з рахунком 3:0 і зберіг надію зайняти на фініші місце в четвірці найсильніших. До цього матчу "Сіті" з 11-очковим відривом від "Ліверпуля" займав четверту позицію, що дає перепустку до Ліги чемпіонів УЄФА. Однак у звітній грі у підопічних Роберто Манчіні не було ні єдиного шансу здобути перемогу, яка дозволила б їм обігнати "Челсі" у турнірній таблиці.

На 16-й хвилині "Манчестер Сіті" позбувся Карлоса Тевеса через травму, і ще до перерви "Ліверпуль" вів з рахунком 3:0. Два голи забив Керролл, куплений в січні за 40,25 мільйона євро.

На 13-й хвилині він розпечатав ворота "Сіті" ударом з 25 метрів, а на 35-й високо вистрибнув і вразив ціль головою. За хвилину до цього Дірк Кайт у підкаті замкнув передачу і зробив рахунок 2:0. "Ліверпуль" залишився на шостому місці. Відставання від "Тоттенхема", який має матч в запасі, становить п'ять очок.

"Арсенал" переміг у гостях "Блекпул" з результатом 3:1. На передматчевій розминці травму отримав іспанський воротар Мануель Альмунія, в результаті чого в "основі" з'явився Йенс Леманн. Востаннє німецький голкіпер захищав ворота "Арсеналу" в 2008 році. Господарі здорово почали матч на "Блумфілд Роуд", але потім столичний клуб забив два м'ячі протягом чотирьох хвилин. На 18-й хвилині з передачі Робіна ван Персі відзначився Абу Діабі, а незабаром рахунок подвоїв Емманюель Ебуе.

Через сім хвилин після перерви Гері Тейлор-Флетчер відквитав один м'яч, але на більше команди Іана Холлоуея не вистачило. За 14 хвилин до фінального свистка ван Персі встановив остаточний результат на табло. Дружина Арсена Венгера на сім очок відстає від "МЮ", який в суботу обіграв "Фулхем" (2:0), але має матч в запасі. "Каноніри" прийматимуть "Юнайтед" у Лондоні 1 травня. "Блекпул" ж займає 17-е місце, перебуваючи лише в одному очку від зони вильоту.

У вечірньому матчі "Астон Вілла" вдома здолала "Ньюкасл" з мінімальною перевагою. У Бірмінгемі все вирішив точний удар валлійця Джеймса Коллінза з "другого поверху" на 24-й хвилині. У понеділок відбудеться поєдинок "Ліверпуля" і "Манчестер Сіті", які ведуть відчайдушну боротьбу за право брати участь в єврокубках.

Чемпіонат Англії, 32 тур

Блекпул - Арсенал - 1:3 (0:2, 1:1)

Голи: 0:1 - Діабі (18), 0:2 - Ебуе (21), 1:2 - Тейлор-Флетчер (52), 1:3 - ван Персі (76).

АРСЕНАЛ: Леманн, Кліші, Косьєльні, Скілаччі, Ебуе, Фабрегас (Ремзі, 89), Діабі, Насрі (Гіббс, 87), Вілшер, Аршавін (Уолкотт, 61), ван Персі.

Астон Вілла - Ньюкасл - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Коллінз (24).

Вулверхемптон - Евертон - 0:3 (0:3, 0:0)

Голи: 0:1 - Бекфорд (21), 0:2 - Невілл (39), 0:3 - Білялетдінов (45).

Сандерленд - Вест Бромвіч - 2:3 (2:1, 0:2)

Голи: 1:0 - Шорі (11, автогол), 1:1 - Одемвінгі (29), 2:1 - Бардслі (31), 2:2 - Мулумбу (54), 2:3 - Шарнер (72).

Челсі - Віган - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Малуда (67).

ЧЕЛСІ: Чех, Іванович, Давид Луїз, Е. Коул, Феррейра (Алекс, 75), Рамірес, Лемпард, Обі Мікель (Бенаюн, 46), Малуда, Дрогба, Анелька (Торрес, 59).

Манчестер Юнайтед - Фулхем - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Бербатов (12), 2:0 - Валенсія (32).

МЮ: Кушчак, О'Ши, Відіч, Смоллінг, Евра, Д. Гібсон, Андерсон (Фабіо, 77), Валенсія (Оуен, 73), Скоулз, Нані (Керрік, 87), Бербатов.

Тоттенхем - Сток Сіті - 3:2 (3:2, 0:0)

Голи: 1:0 - Крауч (11), 2:0 - Модріч (18), 2:1 - Етерінгтон (27), 3:1 - Крауч (34), 3:2 - Кен. Джонс (41).

Болтон - Вест Хем - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Старрідж (14), 2:0 - Лі Чун Юн (20), 3:0 - Старрідж (51).

Блекберн - Бірмінгем - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 - Бойєр (32), 1:1 - Хойлетт (45).

Ліверпуль - Манчестер Сіті - 3:0

Голи: Енді Керролл (12, 34), Дірк Кайт, 32