понеділок, 28 лютого 2011 12:48

Суперник "Динамо" залишився без домашньої перемоги. Результати 28 туру АПЛ

Позиції "Манчестер Юнайтед" на чолі таблиці непохитні. У суботу манкуніанці нагадали про свою перевагу розгромом "Вігана". "Могли забити ще, але я задоволений і рахунком 4:0", - заявив Алекс Фергюсон, чия команда випереджає "Арсенал" на чотири очки.

"Каноніри" могли закінчити уїк-енд з гаком трофеєм в кишені, проте поступилися на "Уемблі" скромному "Бірмінгему" (1:2) у фіналі Кубка англійської ліги.

На третьому рядку при десяти очках дефіциту по відношенню до "МЮ" йде "Манчестер Сіті", який зіграв на своєму полі внічию з "Фулхемом" (1:1) і нині відстає від лідируючого в прем'єр-лізі "Манчестер Юнайтед" на десять очок.

Команда Роберто Манчіні відкрила рахунок на 24-й хвилині, коли Маріо Балотеллі забив свій шостий гол у чемпіонаті, але гості з Лондона не розвалилися. Колектив екс-тренера "Сіті" Марка Хьюза пішов від поразки завдяки голу Дам'єна Даффа на третій хвилині другого тайму.

"Вулверхемптон" і "Вест Хем", які перед вихідними замикали таблицю, взяли верх над "Блекпулом" і "Ліверпулем" відповідно.

Ще один матч буде зіграний 28 лютого, коли "Сток Сіті" прийме "Вест Бромвіч".

Чемпіонат Англії, 28-й тур

Вест Хем - Ліверпуль - 3:1 (2:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Паркер (22), 2:0 - Д. Ба (45), 2:1 - Джонсон (84), 3:1 - К. Коул (90).

Манчестер Сіті - Фулхем - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Балотеллі (26), 1:1 - Д. Дафф (48).

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Джо Харт, Туре, Коларов (Мілнер, 77), Лескотт, Дж. Боатенг, Сабалета, Яя Туре, Беррі, Джеко (Вієйра, 60), Балотеллі, Тевес.

Віган - Манчестер Юнайтед - 0:4 (0:1, 0:3)

Голи: 0:1 - Х. Ернандес (17), 0:2 - Х. Ернандес (74), 0:3 - Руні (84), 0:4 - Фабіо (87).

МЮ: ван дер Сар, О'Ши, Відіч, Смоллінг, Евра, Скоулз (Д. Гібсон, 77), Каррік, Флетчер, Нані (Фабіо, 85), Руні, Х. Ернандес (Бербатов, 76).

Вулверхемптон - Блекпул - 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Джарвіс (3), 2:0 - О'Хара (54), 3:0 - Ебанкс-Блейк (79), 4:0 - Ебанкс-Блейк (90).

Астон Вілла - Блекберн - 4:1 (0:0, 4:1)

Голи: 1:0 - Ешлі Янг (49, пенальті), 2:0 - Хенлі (62, автогол), 3:0 - Даунінг (64), 3:1 - Калініч (81), 4:1 - Ешлі Янг ( 82).

Евертон - Сандерленд - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Бекфорд (8), 2:0 - Бекфорд (39).

Ньюкасл - Болтон - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Нолан (13), 1:1 - Старрідж (38).

Тоттенхем - Арсенал - перенесено

Челсі - Бірмінгем - перенесено

За матеріалами УЄФА, sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Суперник "Динамо" залишився без домашньої перемоги. Результати 28 туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua