понеділок, 21 березня 2011 10:52

"Челсі" посунув "Манчестер Сіті" з третього рядка. Результати 30 туру АПЛ

В англійській Прем'єр-лізі відбулися матчі 30 туру.

"Челсі" обіграв вдома з рахунком 2:0 "Манчестер Сіті" і піднявся на третє місце в турнірній таблиці англійської прем'єр-ліги, відсунувши манкуніанців на четверту сходинку.

На "Стемфорд Брідж" гості не лізли на рожен і цілком могли відстояти нічию, однак у кінцівці матчу "Челсі" двічі вразив ворота "Сіті". На 78-й хвилині рахунок відкрив Давід Луїс, який перейшов в команду Карло Анчелотті в січні. Бразильський захисник заробив штрафний, а за мить замкнув ударом головою подачу Дідьє Дрогба зі "стандарту". Цей гол став для Луіса другим у складі "Челсі".

Перемогу господарів у доданий час закріпив інший бразилець - Рамірес, який продемонстрував філігранну техніку і не залишив сумнівів у перевазі лондонців. Тепер "Челсі" відстає від лідируючого в чемпіонаті "Манчестер Юнайтед" на дев'ять очок. "Сіті" слідує впритул за "Челсі" і на чотири бали обходить "Тоттенхем", який, як і лондонці, має гру в запасі.

У другому недільному матчі "Ліверпуль" з тим же рахунком 2:0 обіграв "Сандерленд". Тепер команда Кенні Далгліш відстає від "Тоттенхема" і, відповідно, єврокубкової зони на чотири очки. На 33-й хвилині Дірк Кайт реалізував пенальті, покаравши Джона Менса за фол на Джея Спірінг, а на 77-й хвилині Луїс Суарес вразив ворота "Сандерленда" ударом з гострого кута. Пізніше Менса був видалений за порушення правил на Суаресе.

Чемпіонат Англії, 30 тур

30-й тур

Челсі - Манчестер Сіті - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Давид Луїс (79), 2:0 - Рамірес (90).

ЧЕСЛІ: Чех, Іванович, Давид Луїс, Террі, Е. Коул, Ессьєн, Рамірес, Лемпард, Малуда (Анелька, 71), Торрес (Дрогба, 70), Калу (Жирков, 77).

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Джо Харт, Річардс, Компані, Лескотт, Коларов, Яя Туре (Балотеллі, 81), Беррі, Сільва, Н. де Йонг, Мілнер (Джонсон, 81), Джеко.

Сандерленд - Ліверпуль - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Кюйт (34, пенальті), 0:2 - Суарес (77).

Тоттенхем - Вест Хем - 0:0 (0:0, 0:0)

Манчестер Юнайтед - Болтон - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Бербатов (88).

МЮ: ван дер Сар, Браун (Фабіо, 46), Дж. Еванс, Смоллінг, Евра, Каррік, Гіггз, Валенсія, Нані, Х. Ернандес (Бербатов, 46), Руні.

Астон Вілла - Вулверхемптон - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Джарвіс (38).

Віган - Бірмінгем - 2:1 (1:1, 1:0)

Голи: 0:1 - Ріджуелл (6), 1:1 - Клеверлі (25), 2:1 - Фігероа (90).

Вест Бромвіч - Арсенал - 2:2 (1:0, 1:2)

Голи: 1:0 - Рід (4), 2:0 - Одемвінгі (57), 2:1 - Аршавін (71), 2:2 - ван Персі (78).

Сток Сіті - Ньюкасл - 4:0 (1:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Уолтерс (28), 2:0 - Пеннант (47), 3:0 - Хіггінботам (49), 4:0 - Фуллер (90).

Блекберн - Блекпул - 2:2 (0:2, 2:0)

Голи: 0:1 - Адам (24, пенальті), 0:2 - Адам (29), 1:2 - Самба (49), 2:2 - Хойлетт (90).

Евертон - Фулхем - 2:1 (1:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Коулмен (37), 2:0 - Саа (49), 2:1 - Демпсі (62).