субота, 20 серпня 2011 17:52

"Ліверпуль" переміг "Арсенал" на "Емірейтс"

"Ліверпуль" здобув першу перемогу у новому сезоні чемпіонату Англії з футболу, обігравши на виїзді лондонський "Арсенал".

Зустріч, яка відбулася в суботу на домашньому стадіоні "канонірів" "Емірейтс", завершилася з рахунком 2:0 на користь гостей.

Перший м'яч був забитий на 78-й хвилині: гравець "Арсеналу" в боротьбі з суперником намагався вибити м'яч зі своєї штрафної площі, але влучив в партнера по команді Аарона Ремзі, після чого м'яч залетів у ворота.

А на останній хвилині поєдинку переможну крапку поставив Луїс Суарес після вивіреної комбінації.

У "Ліверпуля" стало 4 очки, у той час як в "Арсеналу" залишилося 1 очко, пише РИА Новости.

Арсенал - Ліверпуль - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Ремзі (78, автогол), 0:2 - Суарес (90).

АРСЕНАЛ: Шчесни, Санья, Дженкинсон, Кошельни (Мікель, 16), Вермален, Насрі, Фрімпонг, Уолкотт (Бендтнер, 80), Ремзі, Аршавін (Ленсбері, 72), ван Персі.

ЛІВЕРПУЛЬ: Рейна, Каррагер, Келлі, Аггер, Хосе Енріке, Хендерсон, Адам, Даунінг, Лукас, Кюйт (Мейрелеш, 71), Керролл (Суарес, 71).

Попередження: Фрімпонг (8), Керролл (28), Лукас (45), Ленсбері (88).

Вилучення: Фрімпонг (70).

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" переміг "Арсенал" на "Емірейтс"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua