четвер, 25 червня 2020 11:12

"Ліверпуль" здобув першу перемогу після карантину

Юрґен Клопп близький до свого першого чемпіонства в АПЛ. Фото: Reuters / Peter Nicholls Livepic

У матчі 31-го туру АПЛ "Ліверпуль" розгромив "Кристал Пелес" у домашньому матчі - 4:0.

Команда Юрґена Клоппа забила двічі в кожному з таймів. Рахунок відкрив Трент Александер-Арнолд, який забив зі штрафного на 23-й хвилині. Наприкінці першої половини відзначився Мохамед Салах, який замкнув передачу Фабіньо, пише "Спортарена".

Сам бразилець зміг забити на початку другого тайму, а на 69-й хвилині вже Салах асистував Садіо Мане. Гості не спромоглися навіть на гол престижу.

У турнірній таблиці "Ліверпуль" набрав 86 очок і випереджає "Ман Сіті" на 23 очки. Для оформлення чемпіонства команді Клоппа достатньо, щоб МС втишив очки у наступному матчі проти "Челсі", або самим здобути ще одну перемогу.

Зараз ви читаєте новину «"Ліверпуль" здобув першу перемогу після карантину». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua