четвер, 28 вересня 2017 21:35

Ліга Європи. "Партизан" - "Динамо" - 2:3

Матч "Партизан" - "Динамо" пройде за порожніх трибун. Фото: football.ua

Усім доброго вечора! "Динамо" продовжує свій шлях у Лізі Європи і сьогодні суперником киян буде сербський "Партизан". Поєдинок в Белграді розпочнеться о 22:05, текстовий онлайн проведе наш сайт.

Кияни в нинішньому розіграші турніру є однозначними фаворитами. Як і в майбутньому матчі. І причина крім різниці в класі у тому, що сербам доведеться грати без глядачів: за безчинства уболівальників УЄФА покарала "Партизан" кількома поєдинками за порожніх трибун. Разом із тим, серби не просто міцкий горішок. Команда в стартовому турі "помстилася" за виліт динамівців з Ліги чемпіонів, здобувши нічию (1:1) у виїзному матчі проти швейцарського "Янг Бойз".

Втім, можна не сумніватися, що недооцінки в біло-синіх не буде. Незважаючи на перемогу над "Скендербеу" в першому турі, дісталася вона динамівцям зовсім не малою кров'ю. Той факт, що в перерві Олександру Хацкевичу довелося перейти на крик, говорить сам за себе. Другий момент, який напевно змусить киян вийти проти сербів з належною мотивацією - осічка з "Вересом" (матч також пройшов за порожніх трибун), яка позбавила "Динамо" лідерства в чемпіонаті України. Наскільки біло-сині зуміють сьогодні зібратися і довести, що вони дійсно фаворити - дізнаємося ввечері.

А виведе команди на матч бригада арбітрів на чолі з норвежцем Свейном Моеном.

Cклади команд:

Партизан: Стойкович, Вулічевіч, Остоїч, Мілетіч I, Мілетіч II, Радін, Янкович, Евертон Більер, Сума, Ожеговіч, Тавамба

Запасні: Йовічіч, Джурічковіч, Іліч, Мітровіч, Антонов, Пантіч, Йованович

Динамо: Коваль, Кендзьора, Кадар, Віда, Піваріч, Сидорчук, Буяльський, Циганков, Гармаш, Гонсалес - Кравець

Запасні: Бущан, Шепелев, Морозюк, Мораес, Корзун, Бесєдін, Вантух

Як и передбачалось, не зможуть через проблеми зі здоров'ям допомогти динамівцям Мбокані з Хачеріді. Втрати суттєві, але "Динамо", сподіваємося, зможе довести, що й без провідних гравців дійсно є фаворитами зустрічі

Команди вже виходять на поле

Лунає гімн Ліги Європи

ПЕРШИЙ ТАЙМ

Приємна новина з Іспанії, де "Зоря" несподівано обіграла "Атлетік", 1:0, гол на рахунку Харатіна

3- Гармаш віддав на лінію штрафного на Гонсалеса, але той використати цю передачу не зміг

9- Гармаш зноу віддавав у розріз на Циганкова, той міг виходити сам на сам, але захисник перехопив передачу Дениса

12- Тепер вже Буяльський не зміг зупинити в штрафному хорошу передачу

16- А тут же ударну хвилину видали команди. Спочатку серби створили перший по-справжньому небезпечний момент: Евертон вибіг майже сам на сам із Ковалем, але кіпер прийняв удар суперника на себе. І одразу контратака динамівців завершилася пострілом з-за меж штрафного Циганкова - Стойкович у стрибку переводить м'яч на кутовий

24-Гонсалес! Ну як можна не реалізовувати такий шанс? Кравець віддав на Дерліса, той мав удосталь часу і перед ним нікого не було, щоб нормально пробити. Але динамівець пробив у голкіпера

29- Перша жовта картка в матчі: її отримує Кравець

34-ГОЛ! Тавамба корпусом відкинув від себе Віду, прострілив на Ожеговіча. Останній спокійно перекинув м'яча через Коваля. Ось так: не забиваєш ти (мова про Гонсалеса) - забивають тобі

42-ГОЛ! І знову Тавамба. На цей раз спокійно входить у штрафний, прибрав Кадаря і розстріляв Коваля

Можна уявити, яка в перерві буде розмова Хацкевича зі своїми гравцями

45- Кадар! Ну це просто жах, як захистник зараз не закотив у власні ворота третій м'яч, незграбно віддавши назад на Коваля. Добре, що Максим встиг винести м'яч на самій лінії воріт

Хвилина від арбітра

ПЕРЕРВА! І сподіваємося на краще в другому таймі

ДРУГИЙ ТАЙМ!

Одразу подвійна заміна від Хацкевича: замість Кравця Бесєдін, а Циганкова міняє Мораес. Сподіваємося, це допоможе. Майже ва-банк, але ситуація іншого не залишає

47- Жовта Янковичу

53- Пенальті! Піваріч пробив зі штрафного, і м'яч зустрів у штрафному руку когось із захисників

54-ГОООООООЛ! Мораес розводить голкіпера м'яч по різних кутах

Здається,це вже щось схоже на гру у виконанні "Динамо". Сподіваємося, часу вистачить, щоб виправити ситуацію

58- Кадар головою міг забити після навісу зі штрафного Піваріча, але його удар заблокували

63- Жовта Евертону за фол проти Гармаша

65-Віда! Після навісу зі штрафного хорват пробиває майже з лінії воротарського, але кіпер хорватів переводить м'яч на кутовий. Класний був момент, щоб зрівняти

68-ГОООООООООЛ! Буяльський! Мораес класно прийняв м'яч на чужій половині поля, віддав на Бесєдіна, той майже з лицьової лінії віддав на кут воротарського на Віталія, а той спокійно низом замикає ударом в ближній кут. Ну чому "Динамо" так не грало в першому таймі?

72- Небезпечно! Два проти одного виходили Мораес із Бесєдінин, але Артем забарився з пасом у штрафний на партнера, а захисник вибив у нього м'яч

75- Стойкович фіксує м'яч після дальнього пострілу Гармаша

78- По жовтій спочатку Ожеговічу, а потім Сидорчуку. Перед цим Пантіч змінює Сума

83- Тепер жовта Тавамба

84-ГООООООООООЛ! Браво, "Динамо! Буяльський в стилі Мессі розібрався з кількома захисниками і пробив у поперечину, але Мораес встиг на добивання

88- Кияни зосередилися на захисті, що цілком логічно

Чотири хвилини від арбітра

А Морозюк вийшов замість Гонсалеса

ВСЕ! "Динамо" здобуває нервову перемогу, проваливши повністю перший тайм. Сподіваємося, в недалекому майбутньому наша команда буде грати так як у другому таймі протягом усього матчу. В паралельній грі "Скендербеу" зіграв унічию з "Янг Бойз", 1:1. Дякуємо, що були з нами, всього найкращого!

Зараз ви читаєте новину «Ліга Європи. "Партизан" - "Динамо" - 2:3». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua